Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1761
Насіння конопель Аuto Purple feminised відмінно підійде початківцям-гроверам хоча б тому, що, навіть допускаючи помилки, ви все одно отримаєте свій довгоочікуваний урожай. Але набагато важливіше досвід, який буде придбаний вами. Його неможливо переоцінити.
Показать все Свернуть

Auto Purple feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Purple
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Purple
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
тонізує, бадьорить
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Purple feminised Ganja Seeds

Auto Purple feminised - автоквітучий фемінізований гібрид однойменної генетичної лінії, яка не так давно з'явилася в асортименті популярного сідбанку Ganja Seeds, після чого позиція, звичайно, була додана і в наш інтернет-магазин насіння конопель.

Загальні характеристики конопель Purple

У генетиці сорту присутні як indica, так і sativa, що виражається не тільки в його зовнішності, але і якісних показниках. Наприклад, селекціонери змогли вивести автоквітучий штам, висота дорослих рослин якого може досягати 120 сантиметрів. Звичайно, мова про аутдор. У закритому грунті цей показник стартує від півметра. Але навіть врожайність в районі 300-500 грам не видається слабкою, з тієї причини, що в готовій марихуані височенна частка тетрагідроканнабінолу і вкрай обмежена кількість каннабідіола. Всі без винятку любителі покурити якісний хеш скажуть вам, що це чудово і така марихуана дорогого коштує.

Вирощування конопель Purple

Насіння конопель Аuto Purple feminised відмінно підійде початківцям-гроверам хоча б тому, що, навіть допускаючи помилки, ви все одно отримаєте свій довгоочікуваний урожай. Але набагато важливіше досвід, який буде придбаний вами. Його неможливо переоцінити. Єдине, що може скласти труднощі в дебютному грові - необхідність для індора в установці системи фільтрації повітря. З першими суцвіттями від кущів буде поширюватися насичений запах, який може послужити погану службу самому конопляру. Установка вугільних фільтрів легко вирішить потенційну проблему.

З іншого, просто налаштуйте вдало світло і не забувайте своєчасно поливати рослини. Багато хто помилково думає, що перед ними фіолетова конопля, але це не так. Пурпурний - це дещо інший колір. Більш того, пурпуровими стають виключно шишки конопель, а листя зберігають звичний зелений колір. До того ж, на суцвіттях формуються трихоми яскравого червоного кольору. З урахуванням розвиненості кореневих систем у кущів даного сорту канабісу, висаджуйте їх в об'ємні горщики (від 20 літрів і вище).

Медичне застосування конопель Purple

У боротьбі з депресією і меланхолією більш нешкідливого і натурального засобу просто не знайти. Марихуана «Пурпур» з легкістю виправить ваше поганий настрій і позбавить від хронічної втоми.

Аромат і ефект конопель Purple

Ще під час цвітіння, бутони шикарно пахнуть стиглими фруктами, що частково передається і готовій сухій речовині. Але у марихуани також проявляється ще й ягідний букет. У процесі куріння виходить веселий фруктово-ягідний мікс, що надає бадьорості не тільки своїм смаком. Ефект від вживання тонізуючий, стимулює мозкову активність і загальний настрій.