Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12392
Штам відрізняється неперевершеними смаковими якостями, а також рідкісним фіолетовим забарвленням листя. З насіння конопель Psylocke виростає невисокий, але міцний кущ.
Показать все Свернуть

Auto Psylocke feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
Надавши кущу достаток світла, який він так сильно любить, можна очікувати важкий урожай.
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабить кожен м'яз тіла, а також заспокоїть розум
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Auto Psylocke feminised GanjaVIP Seeds

Auto Psylocke feminised - справжня легенда серед світових сортів канабісу. Штам відрізняється неперевершеними смаковими якостями, а також рідкісним фіолетовим забарвленням листя.

З насіння конопель Psylocke виростає невисокий, але міцний кущ. Висота цього фіолетового красеня рідко перевищує 100 сантиметрів.

Auto Psylocke feminised можна назвати універсальним сортом серед автоквітучих фемінізованих стрейнів канабісу. Шишки повністю визрівають за 10 тижнів від насіння, а рівень ТГК може досягати рекордних 22%.

Сорт невибагливий у вирощуванні, як в умовах відкритого грунту, так і в індорі. Володіє високим імунітетом до цвілі і легко переносить різкі перепади температур.

Родовід конопель Psylocke

Гібрид Psylocke вийшов в результаті схрещування сортів Blueberry і автоквітучого Lowryder. Від своїх предків стрейн успадкував дивовижне забарвлення, високий рівень ТГК, а також прекрасний смак.

Довідка! Auto Psylocke feminised не потребує пильного догляду. Стабільність гібрида дозволила отримувати хороші врожаї при мінімальних зусиллях.

Особливості вирощування конопель Psylocke

Auto Psylocke feminised рекомендований для вирощування початківцям. Стрейн на стільки невибагливий до умов, що незалежно від досвіду гровера він щедро нагородить навіть мінімальні старання шикарним врожаєм.

Auto Psylocke feminised чудово реагує на тренування, SCROG, а також прищипування. З 4-5-го тижня зростання починає виділяти пронизливий аромат хвойного лісу з легким відтінком кавових ноток.

Вирощування конопель Psylocke в Індоре

Auto Psylocke feminised при вирощуванні в великих горщиках зможе перевершити всі очікування гровера. Кущі найкраще себе показали в 10-15 літрових ємностях наповнених живильним грунтом.

Довідка! Початківцям гроверам не слід відразу намагатися виростити Псайлок в кокогрунте, використовуючи хімічні добрива. Даний стрейн прекрасно себе почуває на органічних ґрунтах і не вимагає внесення підгодівлі. При бажанні, можна почати підгодовувати "компотом" на основі кінського гною після 40-го дня життя.

В якості освітлення можна використовувати ЕСЛ лампи від 100 ват, а також лампи високого тиску (Днат). Як приклад живильного ґрунту можна використовувати наступний рецепт:

  • 4 частини магазинного грунту з показниками азот \ фосфор \ калій 20:20:20 або компостній земля;
  • 2 частини вермикуліту або великого перліту;
  • 1 частина кокосового грунту.

За бажанням можна додати біогумус або гранульований кінський гній.

Культивуючи в боксі, не варто забувати про наявність постійного вітерця, який буде обдувати, і приводити в рух листя куща. Для вирішення цього питання згодитися маленький вентилятор або звичайний кулер.

Вирощування конопель Psylocke в аутдорі

В умовах відкритого грунту зможе виростити Psylocke навіть новачок. Висаджують розсаду на початку-середині травня в просторі лунки від 12 літрів. Стрейн буде рости навіть на мізерних грунтах, проте щоб отримати вражаючий результат бажано попередньо підготувати поживний грунт.

Якщо висадка планується на содовій ділянці, то приготувати суміш не складе труднощів. Auto Psylocke feminised любить компостну землю з вермикулітом. Можна також використовувати добре збагачену органікою землю з-під кропив'янику.

Довідка! Використовуючи органічну підгодівлю і субстрати гровер отримає прекрасний врожай воістину медичного канабісу з приємними смаковими характеристиками.

Смакові якості конопель Psylocke

Auto Psylocke feminised цінується тисячами гроверів за свій чорничний смак і вбивчий ефект. Переважання індічних генів дозволяє активним речовинам канабісу розслабити кожен м'яз тіла, а також заспокоїти розум. Відмінно знімає стреси і депресію.

Вживати Psylocke найкраще у вечірній час. Рівень ТГК в 22% просто не дозволить зайнятися чим-небудь іншим, тільки спогляданням і насолодою від плавно приковуючого і спрямованого в гармонійний спокій ефекту.