Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03304
Як і більшість автоквітів, насіння фем конопель auto Pineapple feminised порівняно швидко проходить фази прокльовування і вегетації, витрачаючи на цвітіння близько семи-восьми тижнів. Рослини відмінно захищені від цвілі і грибкових захворювань, але підвищеної вологості в грові краще уникати.
Показать все Свернуть

Auto Pineapple feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Super Bud
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приплив енергії з легкою ейфорією, через деякий час розслабляє
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Pineapple feminised Ganja Seeds

Auto Pineapple feminised є F1 фенотип, що з'явився в результаті цілого циклу мультикроссів, що почалися від генетичної лінії Super Bud. Селекціонери банку насіння GanjaSeeds були приємно здивовані популярністю чистого стрейна Pineapple і вивели на ринок його автоквітучу модифікацію. Новинка також припала до душі коноплярам і прямо зараз у вас є відмінна можливість купити насіння конопель даного сорту, приєднавшись до численної армії шанувальників незвичайного гібрида.

Общие характеристики конопли Pineapple

Як і більшість автоквітів, насіння фем конопель auto Pineapple feminised порівняно швидко проходить фази прокльовування і вегетації, витрачаючи на цвітіння близько семи-восьми тижнів. Для визначення піку зрілості необхідно врахувати терміни посіву і клімат. У закритому приміщенні кущі не піднімаються вище 60-70 сантиметрів і приносять урожай в межах 300-400 грам з квадратного метра експлуатованої території. У аутдорі можна домогтися і більш високих результатів, але сам штам адаптований в першу чергу для індора. В отриманій в результаті сухій речовині зміст тетрагідроканнабінолу високий, при середніх показниках каннабідіола.

Вирощування конопель Pineapple

Як вже було зазначено раніше, гібрид «Ананас» створювався з орієнтиром на вирощування в закритому просторі. Новачкам варто починати саме з такого методу вирощування. Досвідчені коноплярі можуть реалізувати один зі своїх улюблених методів (в пріоритеті SOG) для підвищення врожайності.

Для цього гібрида слід купити лампи для вирощування конопель в більш стабільних умовах. Оптимально це можуть бути конструкції, що дають 600 Вт на один квадратний метр площі. Рослини відмінно захищені від цвілі і грибкових захворювань, але підвищеної вологості в грові краще уникати.

Медичне застосування конопель Pineapple

Сатівно-індічний сорт марихуани прекрасно стимулює апетит і покращує загальний психоемоційний стан. Останнє має бути особливо цікаво пацієнтам, що страждають від нападів паніки і припливів тривоги. Крім того, канабіс «Ананас» вважається відмінним анестетиком і справляється з болем, що має будь-яку природу походження, від спазмів до мігреней.

Аромат і ефект конопель Pineapple

У марихуани даного сорту характерний ананасовий аромат та смак, який роблять ще більш насиченим нотки фруктового пуншу. Ефект спочатку сатівний: бадьорість і прилив енергії з легкої ейфорією. Поступово, індіка бере все в свої руки і розслабляє вас до стану безмежної ліні.