Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06644
Це насіння конопель утворює витривалі, швидко квітучі і легкі у вирощуванні рослини, які формують великі і важкі шишки, вкриті липкою смолою.
Показать все Свернуть

Auto Pineapple Express feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Pineapple Chunk x Super auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і тривалий релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Pineapple Express feminised Ganja Seeds

Насіння канабісу Auto Pineapple Express справжня знахідка для розпещеного класикою конопляра. Сорт має вкрай оригінальні смакоароматичні якості. Нестандартний аромат починає проявлятися з переходом в активну фазу цвітіння. Це насіння конопель утворює витривалі, швидко квітучі і легкі у вирощуванні рослини, які формують великі і важкі шишки, вкриті липкою смолою. Урожайність цієї чудової землистої індіки не може не радувати. Продуктивність досягає вражаючих 60-100 г з куща і до 600 грам бутонів з метра квадратного.

Походження конопель Pineapple Express

У генотипі автоквітучого стрейна «Ананасовий Експрес» переважну частку займає індіка (70%). Для отримання представленого гібрида команда професійних селекціонерів провела схрещування оригінального Pineapple Chunk і Super Auto.

Вирощування конопель Pineapple Express

Штам невибагливий, тому з культивацією впорається навіть дилетант. Повноцінний ріст і розвиток, а також найбільшу врожайність цей штам показує в умовах відкритого грунту і в приміщенні. Повний життєвий цикл канабісу становить 60-65 діб від насіння. Вегетаційний період становить всього чотири тижні, а фаза цвітіння - всього тридцять днів. Висота рослини в Indoor і Outdoor практично не відрізняється. Кущ виростає максимум до 100-110 сантиметрів. Растіха сприятливо сприймає тренування, тому у випадку з невеликим за розміром боксом, гровер може сміливо застосовувати техніку LST.

Аромат і ефект конопель Pineapple Express

Сухі проліковані суцвіття наповнюють простір апетитними солодко-тропічним нотами. Відмінною особливістю букету є яскравий ананасовий запах. Дим залишає в роті легкий хвойний післясмак. Вплив цієї дивовижної травички дозволяє організму скинути напругу, розслабитися, зняти стрес, наповнитися спокоєм і відчути цілковиту гармонію з навколишнім світом.

Медичне застосування конопель Pineapple Express

Марихуану Auto Pineapple Express не досліджували на предмет лікарських властивостей, проте за відгуками курців відомо, що вона відмінно заспокоює, сприяє зануренню в сон і провокує відчуття голоду.