Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06644
Це насіння конопель утворює витривалі, швидко квітучі і легкі у вирощуванні рослини, які формують великі і важкі шишки, вкриті липкою смолою.
Показать все Свернуть

Auto Pineapple Express feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Pineapple Chunk x Super auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і тривалий релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
70 грн.

Описание Auto Pineapple Express feminised Ganja Seeds

Насіння канабісу Auto Pineapple Express справжня знахідка для розпещеного класикою конопляра. Сорт має вкрай оригінальні смакоароматичні якості. Нестандартний аромат починає проявлятися з переходом в активну фазу цвітіння. Це насіння конопель утворює витривалі, швидко квітучі і легкі у вирощуванні рослини, які формують великі і важкі шишки, вкриті липкою смолою. Урожайність цієї чудової землистої індіки не може не радувати. Продуктивність досягає вражаючих 60-100 г з куща і до 600 грам бутонів з метра квадратного.

Походження конопель Pineapple Express

У генотипі автоквітучого стрейна «Ананасовий Експрес» переважну частку займає індіка (70%). Для отримання представленого гібрида команда професійних селекціонерів провела схрещування оригінального Pineapple Chunk і Super Auto.

Вирощування конопель Pineapple Express

Штам невибагливий, тому з культивацією впорається навіть дилетант. Повноцінний ріст і розвиток, а також найбільшу врожайність цей штам показує в умовах відкритого грунту і в приміщенні. Повний життєвий цикл канабісу становить 60-65 діб від насіння. Вегетаційний період становить всього чотири тижні, а фаза цвітіння - всього тридцять днів. Висота рослини в Indoor і Outdoor практично не відрізняється. Кущ виростає максимум до 100-110 сантиметрів. Растіха сприятливо сприймає тренування, тому у випадку з невеликим за розміром боксом, гровер може сміливо застосовувати техніку LST.

Аромат і ефект конопель Pineapple Express

Сухі проліковані суцвіття наповнюють простір апетитними солодко-тропічним нотами. Відмінною особливістю букету є яскравий ананасовий запах. Дим залишає в роті легкий хвойний післясмак. Вплив цієї дивовижної травички дозволяє організму скинути напругу, розслабитися, зняти стрес, наповнитися спокоєм і відчути цілковиту гармонію з навколишнім світом.

Медичне застосування конопель Pineapple Express

Марихуану Auto Pineapple Express не досліджували на предмет лікарських властивостей, проте за відгуками курців відомо, що вона відмінно заспокоює, сприяє зануренню в сон і провокує відчуття голоду.