Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07071
Індічна домінанта зробила стрейн скоростиглим і високоврожайним, що привертає увагу коноплярів, які захоплено вирощують культуру для персонального користування і в комерційних цілях.
Показать все Свернуть

Auto Opium feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
психоактивний, потужний
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Opium feminised Ganja Seeds

Медичний сорт марихуани Auto Opium feminised довів свою ефективність не тільки в лікувальних, але і рекреаційних цілях вживання. «Виною» тому потужна психоактивна дія готового продукту. Штам дійсно хороший, і не тільки через названі вище причини. Індічна домінанта зробила стрейн скоростиглим і високоврожайним, що привертає увагу коноплярів, які захоплено вирощують культуру для персонального користування і в комерційних цілях. Купити насіння конопель даного автофема зручно і легко в нашому інтернет-магазині. Доступна ціна, кращі умови співпраці, своєчасна доставка.

Загальні характеристики конопель Opium

Крім індіки, що складає основу генного «коктейлю», у автофема присутні сатіва і чистий рудераліс. Для повного проходження фази цвітіння рослинам необхідно приблизно дев'ять тижнів. До піку зрілості на квадратному метрі посівної території (indoor), конопляр легко отримає до кілограма добірного стаффа. Приголомшливий показник! Зміст тетрагідроканнабінолу в сухій речовині досягає позначки 29%.

Вирощування конопель Opium

Культивація новачками даного гібрида може бути ускладнена некоректними попередніми розрахунками необхідного для грову простору. Зрілі растіхи навіть в теплиці здатні вирости до двометрової висоти. Плануйте робочу зону заздалегідь. Щодо супутньої периферії, статному кущу «опіуму» буде потрібно освітлення потужністю близько 100 Ватт і горщик об'ємом не менше 10 літрів. Напередодні збору врожаю приділіть увагу найпотужнішим гілкам. Щоб уникнути зламів гілок, виконуйте підв'язку. Шишки конопель бояться підвищеної вологості, тому для останньої декади особливо важлива якісна вентиляція.

Медичне застосування конопель Opium

Для пацієнтів, які мають симптоми болю різного походження, напади нудоти, блювання, проблеми м'язових спазмів.

Смак і ефект конопель Opium

Тригодинне розслаблення з тотальним скам'янінням тіла - не найкращий супутник спільного вживання ґанджі. Спробуйте відчути всю велич всесвіту на самоті. Не забудьте запастися улюбленими смаколиками!