Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1759
Auto OG Kush feminised відрізняється високим урожаєм і вкрай затребуваний в медичній сфері. Володіє вишуканим ароматом, що підтверджує присутність в ньому благородних генів.
Показать все Свернуть

Auto OG Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, церебральний, розслабляючий
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Auto OG Kush feminised Ganja Seeds

Auto OG Kush feminised відрізняється високим урожаєм і вкрай затребуваний в медичній сфері. Володіє вишуканим ароматом, що підтверджує присутність в ньому благородних генів. З насіння конопель виростають стабільні паростки, які утворюють розгалужений кущ, що володіє всіма ознаками індіки.

Популярність стрейна цілком виправдана високими показниками врожайності в 500 грам сухих шишок на квадратний метр і високим вмістом ТГК, що досягає рекордної для автоквітів позначки в 20%.

Auto OG Kush feminised дуже висока рослина, яка при належних умовах може досягти 180 сантиметрів в індорі. Повний цикл життя триває до 80 днів. До цього часу рослина не тільки розкриває весь свій потенціал в висоту, а й формує вельми пишну форму куща. Дану обставину слід враховувати при виборі боксу для вирощування.

Канабіс рясно покривається суцвіттями, що формують щільні і важкі шишки, тому гроверу необхідно підстрахуватися і підв'язати гілки задля уникнення їх перелому під вагою шишечної маси. Урожайність може перевищити всі очікування. Автоквітучий сорт канабісу, який може дати 130 грам готових шишок з куща, заслуговує на увагу коноплярів.

Смакові якості і величезні врожаї були по достоїнству оцінені на різних виставках канабісу. Штам має безліч титулів і нагород на всесвітньо відомому конкурсі Cannabis Cup.

Варто додати, що штам має свої примхи і рекомендований для вирощування досвідченим гроверам. Новачкам-коноплярам також вдасться виростити цього монстра, але доведеться створити сприятливі умови і докласти чимало зусиль. Якщо досвід культивації відсутній зовсім, то даний стрейн краще висаджувати на вулиці або в теплиці.

Довідка! Auto OG Kush feminised до кінця цвітіння перетворюється в кущ неймовірної краси. Він повністю усипаний діамантовими трихомами і більше схожий на пухнасту засніжену ялинку.

Родовід OG Kush

Прабатько Auto OG Kush feminised виник в 90-х роках минулого століття, але історія його створення покрита тінню загадок. Загальновизнана думка про те, що в генетиці присутні легендарні коріння Pakistan Kush, Lemon Thai, Chemdawg. Інформація знаходить своє підтвердження в ароматі рослини і його вбивчій силі.

Для того щоб гібрид мав автоквітучі властивості селекціонери схрестили його зі стійким рудералісом. Брідери навіть не розраховували, що отримають на стільки високий і урожайний стрейн. Автоквітучий фемінізований OG Kush зберіг в собі найбільш значущі характеристики своїх батьків і тепер кожен гровер може культивувати цю гримучу суміш.

Кожен сид банк планети має в своїй лінійці сортів автоквітучий фемінізований OG Kush, що зайвий раз підтверджує його затребуваність на ринку насіння канабісу.

Особливості вирощування конопель OG Kush

Досвідчені гровери з легкістю зможуть виростити гіганта автоквітів, а от новачкам доведеться підготувати грунт з відповідним для росту рН, посилене освітлення, добрива і постійний (нормований) полив. Забезпечивши Auto OG Kush feminised всім необхідним, початківець-конопляр виростить гідного розміру і якості канабіс.

Сорт хоч і вимогливий, але його насіння має відмінну схожість. Вкрай не рекомендується висаджувати «горіхи» відразу в землю. Досвідчені гровери радять спочатку замочити їх на 12 годин у воді, а після помістити між двома вологими дисками. Таким чином, насіння «проклюнуться» і шанси на проростання в грунті істотно зростуть.

Вирощування конопель OG Kush вдома

Auto OG Kush feminised має величезний потенціал росту, а це значить, що гроверу доведеться придбати просторий бокс. Рослина здатна розвивати величезну кореневу систему і вимагає горщик не менше 12 літрів.

Стрейн прекрасно росте на гідропонній системі, що дозволяє гроверу зняти урожай ароматних і просмолених шишок навіть вище заявлених 130 грам з одного куща.

Довідка! Професіонали-гровери домагаються максимальних результатів, вирощуючи канабіс в горщиках 15-20 літрів.

Гібрид дуже любить підгодівлю і добрива. Прекрасно росте як на органіці, так і на спеціалізованих добавках. Вибираючи між органічними добривами і солями, початківець-гровер повинен знати їх відмінні риси:

Плюси органіки:

-Доступність. Можна знайти в кожному магазині для квітів (гуано, гранульований кінський гній і т.д.); 

- Насичення грунту живими мікроорганізмами, які створюють сприятливе середовище для росту канабісу та підвищують його врожайність;

-Формування сприятливої структури грунту;
-Активація мікроорганізмів, які відновлюють повітряний і водний режим;
-Родючість грунту збільшується.

Існує ряд негативних властивостей органічних добрив. Новачок повинен розуміти, що рослина засвоює органіку дуже повільно, а розвиток корисних мікроорганізмів безпосередньо залежить від температурного режиму. Також в натуральних добривах можуть бути присутніми насіння бур'янів і спорі різних грибків.

Плюси хімічних солей і розчинів:

-Гровер може точно визначити кількісний склад корисних для рослини мікроелементів; 

- Хімічні добрива дуже швидко засвоюються кореневою системою канабісу;
-Рівень змісту ТГК в коноплях значно підвищується;
-Добрива доступні і не потребуватимуть великих грошових витрат.
-Зупинивши свій вибір на хімічному добриві, рослинник усвідомлює, що вони ніяк не підвищують якість грунту, а збільшення дозування може призвести до загибелі рослини каннабісу.

Довідка! Дені Данко (Данило Віньковецький) один з організаторів Кубка Канабісу вважає, що воістину медичний канабіс можна виростити виключно на органічних добривах.

Вирощування конопель OG Kush на вулиці

У аутдорі Auto OG Kush feminised прекрасно буде себе почувати в 20-25 літрових ямках або тканинних горщиках. Рослина може досягти двох метрів у висоту, тому гровер повинен підібрати місце, приховане від випадкових перехожих.

Автоквітучий фемінізований OG Kush любить інтенсивне освітлення, а це значить, що гроверська галявина повинна наповнюватися сонячними променями від світанку до заходу сонця.

Оптимальним часом для десантування рослин в грунт є середина травня. Уже до кінця липня коноплярів чекатиме високий кущ, рясно вкритий кристалами.

З огляду на вередливість сорту необхідно забезпечити його якісним і поживним грунтом. Його можна придбати в квітковому магазині або приготувати самому. Якщо конопляр віддасть перевагу готовому грунту, то необхідно звертати увагу на рН землі і вміст у ній азоту \ фосфору \ калію. Оптимальними показниками вважаються 20 \ 20 \ 20. Надлишок одного з живильних елементів неминуче викличе реакцію рослини.

До готового магазинного грунту слід додати спучений вермикуліт або крупний перліт в пропорції на кожні 5 літрів землі 1 літр вермикуліту. Якщо лунка розрахована на 20-25 літрів, то буде потрібно 5-6 літрів вулканічної добавки (вермикуліт). Вона дозволить створити пористу структуру ґрунту і коріння канабісу зможуть безперешкодно розвиватися, отримуючи всі необхідні елементи живлення.

Такий грунт дозволить виростити шикарний і високий кущ, а якість шишок буде на висоті і приємно здивує навіть найвибагливішого рослинника.

Так як канабіс зростає дуже швидко, то ігнорувати його потребу в поливі не можна. Якщо у гровера не виходить мінімум два-три рази на тиждень рясно поливати свого улюбленця, то можна скористатися гідрогелем, додавши його в середину лунки в пропорції на кожні 5 літрів субстрату 1 літр гідрогелю. Ця добавка створює під землею недоторканний запас вологи і коріння рослин в сувору посуху отримають вологу в повному обсязі.

Довідка! Гідрогель, віддавши всю вологу кореневій системі канабісу, поповнює її при наступному поливі!

Забезпечивши рослину всім необхідним в умовах аутдору можна отримати прекрасні за смаком та якістю шишки, врожаю яких вистачить надовго.

Смакові якості і ефект конопель OG Kush

Auto OG Kush feminised відрізняється неповторним і інтенсивним ароматом, який складається з ніжних ноток пряних спецій і тонких відтінків цитруса. Дим дуже густий і міцний, а для того щоб зробити його трохи м'якішим рекомендується пролікувати рослини після сушки.

Після вживання залишається солодкий післясмак, що нагадує аромат лимона і сандала. Вплив дуже сильний і починається з ментального піднесення. Фізичне тіло відчуває легкість і пружність, все м'язові блоки розповзаються, немов за велінням чарівної палички. Стрейн прекрасно підходить для творчого процесу, посилюючи сприйняття і направляючи фантазію в найдальші місця Всесвіту.

Чудова якість продукту, а також потужний ефект був високо оцінений в медичній галузі. Auto OG Kush feminised знімає різного роду біль, а також призначається пацієнтам, які страждають:

  • хронічною втомою;
  • депресією;
  • порушеннями апетиту і сну;
  • мігренню;
  • артритом.

Сорт прекрасно усуває посттравматичний стрес і рекомендується при різних розладах психіки.