Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03498
Кущі не вимагають особливого догляду, проте люблять тепло і світло. Вже через 9-10 тижнів, коноплярів чекатиме прекрасний врожай смолистих і блискучих шишок. Ефект від вживання м'який і приємний, діє стабільно і довго.
Показать все Свернуть

Auto Northern Lights feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
NL x Green-O-Matic
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дуже швидко зніме фізичне напруження, розслабить і заспокоїть нервову систему, допоможе знайти здоровий тривалий сон
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
667 грн.

Описание Auto Northern Lights feminised Green House Seeds

Auto Northern Lights feminised - класика, улюблена всіма гроверами світу. «Північне сяйво» глибоко сягає своїм корінням до афганських батьків. Кущі не вимагають особливого догляду, проте люблять тепло і світло. Вже через 9-10 тижнів, коноплярі чекатимуть прекрасний врожай смолистих і блискучих шишок. Ефект від вживання м'який і приємний, діє стабільно і довго.

Представлені насіння канабісу створені для вирощування в індорі. В даний час більшість сортів конопель для закритого грунту несуть в собі частинку «Північного сяйва».

Прекрасне співвідношення листя і суцвіть, а також невибагливість і висока врожайність робить даний стрейн чудовим вибором для грова в домашніх умовах. З насіння канабісу виростають середнього розміру кущі, які до кінця цвітіння рясно покриваються смолою.

Гібрид сатіви і індіки прекрасно переносить різкі зміни навколишнього середовища і з легкістю прощає всі помилки новачків. «Північне сяйво» протягом багатьох років входить в десятку найбільш купованих сортів канабісу.

Родовід Northern Lights

За результатами кропіткої роботи брідерів, сьогодні ми маємо насіння канабісу, з яких виростає висока і дуже продуктивна рослина. Гібрид складається з 20% сатіва і 80% індіка. Таке поєднання просто ідеально для індора.

Особливості вирощування конопель Northern Lights

Auto Northern Lights feminised прекрасно росте як в індорі так і в аутдорі. Однак професійні рослинники вважають, що даний гібрид найкраще пристосовується до вирощування в боксі. Кущі мають висоту 80-110 сантиметрів і повністю відцвітають за 9-10 тижнів. Штам має високий імунітет, і не боїться цвілі і грибкових захворювань.

При цвітінні кущ виділяє слабкий аромат, трохи нагадуючи аміак. Через 3-4 тижні запах зникає, а йому на зміну приходить ніжний сосново-кедровий аромат.

Вирощування конопель Northern Lights будинку

Auto Northern Lights feminised відчуває себе прекрасно в горщиках обсягом 5-10 літрів. Якісне насіння конопель «Північного сяйва» після проростання і вкорінення утворюють велику кореневу систему. Чим більше буде обсяг горщика для рослини, тим більше врожаю смолистих шишок зможе зняти гровер.

Рослина любить світло, тому якщо плануєте побачити безліч трихом, то забезпечте «Сяйво» мінімум 150-200 ватної енергозберігаючою лампою. У разі використання лампи високого тиску, рослина канабісу віддячить конопляру неймовірним врожаєм. Сорт більше інших автоквітучих стрейнів любить тепло, тому звичну для культивації температуру в боксі можна збільшити на 2-3 градуси.

Auto Northern Lights feminised підходить для вирощування на гідропоніці.

Вирощування конопель Northern Lights на вулиці

Незважаючи на те, що auto Northern Lights feminised розроблявся для вирощування в закритому приміщенні, він показує гідні результати і у відкритому грунті. Рослина дуже любить світло. Необхідно враховувати цю обставину при виборі місця.

Канабіс прекрасно росте в ямках обсягом 7-10 літрів. При щедрому поливі, рослина витягується до 150 сантиметрів у висоту, утворюючи шикарну центральну колу покриту трихоми. Якщо додати вермикуліт до живильного грунту, то можна скоротити частоту поливів.

Довідка! Перліт і вермикуліт можуть увібрати в себе дуже багато води, яку поступово будуть віддавати прямо кореневій системі.

Підгодовувати кущ можна органікою після 40-45 днів від паростка. Хорошим добривом виступає «чай» на основі кінського гною.

«Північне сяйво» має хороший імунітет до різких змін погоди, це означає, що в середніх широтах можна висаджувати розсаду вже на початку травня.

Смакові якості і ефект конопель Northern Lights

Переважання індічних ароматів дозволило Auto Northern Lights feminised завоювати популярність серед багатьох гроверів Землі. Висушені шишки виділяють тонку солодкість з цитрусової кислинкою. При підпалюванні відчуваються землянистий ноти сосни і кедра. Ефект сподобається любителям седативних напливів. Після вживання по всьому тілу розходиться хвиля релаксу, яка впорядкує думки і подарує спокій.

Ефект можна описати як потужний і стійкий. Вживання сорту допоможе легко вийти з депресивного стану, а також впоратися з наслідками стресу. Медичний потенціал «Північного сяйва» цим не обмежується. Рослина як рукою знімає безсоння, а також усуває больові синдроми.

Auto Northern Lights feminised призначають при лікуванні розсіяного склерозу, нападів астми, глаукоми та епілепсії.