Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1754
До безпосереднього догляду за рослинами auto Northern Lights x Blue feminised немає будь-яких категоричних вимог. Єдине, з чим слід проявити обережність - підживлення добривами.
Показать все Свернуть

Auto Northern Lights x Blue feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Blue, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Light x Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужне скам'яніння тіла і розслаблення настає миттєво
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Northern Lights x Blue feminised Ganja Seeds

Перед вами ще один гібрид з цілої лінійки штамів, що мають пряму спорідненість з легендарним Північним Сяйвом. До речі, поява в кросі саме цього стрейна, дозволило позбавити майбутній гібрид від занадто інтенсивного аромату, властивомо лінійці Blueberry. В результаті, оформляючи замовлення насіння конопель auto Northern Lights x Blue feminised, ви можете не турбуватися про потенційні пахощи ваших вихованців і непогано заощадити, відмовившись від покупки вугільних фільтрів. Більш того, вирощувати можна і просто на балконі або присадибній ділянці.

Загальні характеристики конопель Northern Lights x Blue

Насіння конопель цього гібрида швидко проходять стадію вегетації і через сім-дев'ять тижнів завершують цикл цвітіння. Неможливо чітко озвучувати терміни збору врожаю, з тієї простої причини, що кожен конопляр визначає для себе терміни посіву. Крім того, використовувані гровером техніки можуть, як сповільнювати, так і прискорювати процес дозрівання канабісу. Але є чітка впевненість, що ви цей момент точно не пропустити і зробите все вчасно. По сезону з кожного квадратного метра площі, яка використовується під вирощування конопель, в середньому збирається 400-600 грам високоякісної сухої речовини. Для кущів невеликої висоти це цілком прийнятний результат, особливо, якщо врахувати, що при низькій частці КБД, тетрагідроканнабінола в марихуані вражаюче багато.

Вирощування конопель Northern Lights x Blue

До безпосереднього догляду за рослинами auto Northern Lights x Blue feminised немає будь-яких категоричних вимог. Єдине, з чим слід проявити обережність - підживлення добривами. Вона повинна бути регулярною, але помірною. Інакше ви можете знизити врожайність зайвою увагою до своїх вихованців. Штам прекрасно розвивається, як на свіжому повітрі, так і в умовах замкнутого обмеженого простору.

Медичне застосування конопель Northern Lights x Blue

Для медичного сорту марихуани характерні корисні властивості індики, що нейтралізують нудоту у пацієнтів, що проходять лікування хіміотерапією. Також хеш ефективний в якості заспокійливого і одного з дієвих способів поліпшення сну, стабілізації апетиту. Якщо пацієнту властиві напади тривоги або навіть паніки - марихуана даного сорту відмінно впорається з ними на самих ранніх стадіях.

Запах, аромат і ефект конопель Northern Lights x Blue

Аромат під час вирощування у конопель слабкий, зате добре розкривається, коли вона вже готова до вживання. Загалом в букеті присутні фруктові і ягідні нотки, в смаку доповнюються кисло-солодкою гармонією. Ефект потужного скам'яніння тіла і розслаблення настає миттєво, не відпускаючи протягом декількох годин поспіль. Утримайтеся від прогулянок і залишайтесь весь цей час в домашньому затишку.