Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1756
Перш ніж перейти до опису особливостей вирощування, необхідно позначити, що цьому штаму властиві прекрасні антигрибкові властивості, а також посилений захист від негативного впливу цвілі і потенційних шкідників з числа комах.
Показать все Свернуть

Auto Northern Lights x AK feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Lights x AK
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Northern Lights x AK feminised Ganja Seeds

Чи міг вийти у брідерів сідбанку Ganja Seeds слабкий і нікому нецікавий гібрид, в кросі якого фігурує насіння конопель АК і не менш іменитий стрейн під назвою Північне Сяйво? Звичайно ж ні. Кропітка робота і професіоналізм на всіх етапах виведення нового штаму, віддячили творців шикарним автоквітучим сортом, який ідеально підходить для культивації в Східній Європі і країнах зі схожим кліматом.

Загальні характеристики конопель Northern Lights x AK

Фемінізоване насіння конопель Northern Lights x AK стабільно радує стовідсотковою схожістю і відмінною динамікою розвитку рослин. Не більше дев'яти тижнів йде на цвітіння, і можна приступати до харвесту. Середня висота рослин обумовлює і порівняно скромну врожайність. Хоча свої 400-600 грам марихуани з одного квадратного метра ви неодмінно візьмете. Будь-який конопляр зі стажем вам скаже, що однією кількістю успішність грову не визначається. Вкрай важливий зміст фітоканнабіноідов в сухій масі. І тут марихуана Аuto Northern Lights x AK feminised дасть фору багатьом. Частка ТГК у канабісу вражає.

Вирощування конопель Northern Lights x AK

Перш ніж перейти до опису особливостей вирощування, необхідно позначити, що цьому штаму властиві прекрасні антигрибкові властивості, а також посилений захист від негативного впливу цвілі і потенційних шкідників з числа комах. Це істотно спрощує сам процес гровінга, з яким впорається навіть самий малодосвідчений конопляр. Але, як показує практика, бажання купити насіння сортових конопель демонструють і досвідчені гровери експертного рівня. Причини криються в привабливості стрейна для проведення власних експериментів і реалізації бажаних технік. Аутдор або гроубокс - вибирайте самі, адже цей канабіс відмінно себе почуває в будь-яких умовах вирощування.

Медичне застосування конопель Northern Lights x AK

Характерний медичний сорт марихуани сприяє поліпшенню самопочуття пацієнтів, що проходять курс хіміотерапії або страждають від хронічного занепаду сил, депресії, меланхолії. Цей канабіс позбавить вас від постійного недосипання і втрати апетиту.

Аромат і ефект конопель Northern Lights x AK

Солодкуватий аромат злегка віддає фруктами і ладаном, смак більш стабільний і типовий для марихуани, як такої. Ефект розслабляючий і дарує чудовий настрій на багато годин. Використовуйте канабіс для поліпшення загальної психоемоційної рівноваги.