Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1891
При коректному догляді, на піку зрілості кущі подарують вам до 600 грам якісної марихуани з кожного квадратного метра посівної площі.
Показать все Свернуть

Auto Northern Blue feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Blue, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Light x Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
класичний stone, з позитивними думками в голові і повним розслабленням тіла
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Northern Blue feminised Ganja Seeds

Ефектний і результативний крос виконали селекціонери банку насіння GanjaSeeds, результатом якого стала поява штаму, названого творцями auto Northern Blue feminised. Для його створення використовувалися генетичні лінії одного з найбільш ароматних стрейнів Blueberry і потужного Північного Сяйва.

Загальні характеристики конопель Northern Blue

На даний момент, купити насіння конопель в Україні не складе особливих труднощів. Проблема тільки в правильному виборі відповідного саме вам сорту. Важливо відзначити, що Northern Blue рекомендується до вирощування досвідченими гроверами. Новачки можуть допускати помилки, які рослини не завжди прощають. При коректному догляді, на піку зрілості кущі подарують вам до 600 грам якісної марихуани з кожного квадратного метра посівної площі. Для рослин середньої висоти, така врожайність цілком нормальна і навіть трохи більше очікуваної. Цвітіння у дорослих рослин триває не менше п'ятдесяти днів.

Момент настання харвесту вам доведеться визначати самим, через прямий зв'язок між датою посіву та обраного методу гровінга. По сезону якість отриманої марихуани приємно здивує.

Вирощування конопель Northern Blue

Так як перед вами фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту, на стадії прокльовування паростків і переходу з веги в цвітіння, від коноплярів не потрібно якихось складних маніпуляцій. Більш того, можна навіть не міняти в індорі освітлення. Рослини самостійно проходять цю саму фазу з вегетації в цвітіння. Єдине, що не слід забувати про підгодівлю. Її проводять регулярно, але вкрай дозовано. Кущі добре розвиваються і у відкритому грунті, і в закритих просторах.

Медичне застосування конопель Northern Blue

Середній рівень ТГК і низька частка КБД цілком могли зробити даний сорт марихуани лікувальним, але цього з якихось причин не відбулося. І дарма. Канабіс auto Northern Blue feminised допомагає при депресії і меланхолії. Дуже ефективний гібрид для зняття нудоти і зміцнення апетиту. Про анестетичні властивості більшості сортів марихуани вже ходять цілі легенди.

Аромат і ефект конопель Northern Blue

Blueberry вдалося передати свої ароматичні властивості новому стрейну. Тому смак конопель і її аромат насичені розкішним букетом з усього різноманіття лісових ягід. Експерти називають найбільш яскравими в загальному малюнку полуничні та журавлинні відтінки. Безпосередньо в димі також проявляється хвойний аромат і приємні на смак солодощі.

Ефект від вживання марихуани класичний stone, з позитивними думками в голові і повним розслабленням тіла.