Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06623
Сорту з домінуючою індікою в генотипі необхідно всього 10 тижнів (від насіння до харвесту) щоб подарувати гроверу ароматний стафф.
Показать все Свернуть

Auto Night Queen feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Night Queen x Mazar-i-Sharif
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований, релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Night Queen feminised Ganja Seeds

Насіння канабісу Auto Night Queen - це можливість швидко виростити один з найпотужніших за рівнем впливу штам. При гідному показнику КБД, частка ТГК зашкалює за 20%! Сорту з домінуючою індікою в генотипі необхідно всього 10 тижнів (від насіння до харвесту) щоб подарувати гроверу ароматний стафф. Продуктивність високоякісного липкого кушевого врожаю, який за якістю і кількістю набагато вище середнього, в прямому сенсі шокує будь-якого конопляра. У приміщенні штам дає до 500 грам з метра квадратного, а на відкритому повітрі (в хороших умовах) врожайність 150 г з куща не є чимось незвичайним. Купити насіння конопель популярного автофемінізованого сорту Night Queen прагнуть любителі психоактивного відпочинку по всьому світу.

Походження конопель Night Queen

При створенні Auto Night Queen професійні селекціонери схрестили ретельно відібраний клон оригінального стрейна «Нічна Королева» з автоквітучим афганським гібридом Mazar-i-Sharif. Результат - багата на смолу культура, з чудовим запахом і сильним ефектом.

Вирощування конопель Night Queen

Відмінні результати демонструє рослина в умовах Indoor, Outdoor і Greenhouse. Кущ, що звичайно досягає не більше 1 метра у висоту, легко приховати на лісовій галявині чи вмістити в скромний за розміром гроубокс. Грунт обов'язково повинен бути пухкий, тому не варто скупитися на кокосовий грунт (перліт, вермикуліт). Канабіс не терпить переливів і посухи, тому слід уважно дотримуватися балансу. В якості штучного освітлення рекомендується використовувати ЕСЛ лампу потужністю не менше 100 ват. У період цвітіння растіха інтенсивно виділяє характерний запах, тому перед початком домашнього грову слід оснастити систему вентиляції вугільним фільтром.

Аромат і ефект конопель Night Queen

Сильно заспокоює розум, тіло і душу. Насичені пахощі афганського куша наповнюють повітря в кімнаті, де розминають сухі проліковані суцвіття цього гібрида. Незалежно від способу вживання (куріння косяка або випаровування травички) растаман у всій повноті пізнає досконалість смаку шишок. З першої хвилини впливу курець відчує, як розум звільняється від нескінченного бігу і суєти, тіло наповнюється спокоєм і гармонією. Сорт підходить переважно для вечірнього вживання, а також допоможе отримати незабутній досвід медитації.

Медичне застосування конопель Night Queen

Марихуана цього стрейна не визнана лікарською, але сприяє міцному сну, психологічному заспокоєнню, усуненню мігрені і зняттю м'язових затисків.