Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1753
Під час формування суцвіть, зверніть увагу на їх незвичайну форму кілець. Ще на стадії вегетації фенотип Sativa проявить себе оливково-зеленим кольором листя і стебел. Автоквітуче насіння конопель даного штаму ідеально перейняло від батьків все, чим ті прославилися, проявивши при цьому абсолютну збалансованість не тільки в якості, але і кількості врожаю.
Показать все Свернуть

Auto New York Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mexican Sativa x Afghani
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливий і тонізуючий, що переходить згодом в розслаблення
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto New York Diesel feminised Ganja Seeds

Для того, щоб схрестити генетичні лінії афганської індіки і мексиканської сатіви, селекціонерам банку насіння Ganja Seeds знадобилося чимало часу і командних зусиль. Поставлена мета була досягнута і на світовий ринок комерційних сортів канабісу був виведений новий унікальний фемінізований гібрид Авто Нью-Йорк Дизель. Автоквітуче насіння конопель даного штаму ідеально перейняло від батьків все, чим ті прославилися, проявивши при цьому абсолютну збалансованість не тільки в якості, але і кількості врожаю.

Загальні характеристики конопель New York Diesel

Для тих, хто зупинить свій вибір на даному гібриді і зробить замовлення насіння конопель, однозначним сюрпризом стане стовідсоткова схожість і швидкоплинність періоду вегетації. Квітнуть рослини протягом десяти-дванадцяти тижнів. Як такого графіка збору врожаю у сорту не існує, через взаємозв'язок з моментом висадки посівного матеріалу. Урожайність стрейна стабільна на рівні 300-500 грам сухої речовини з квадратного метра простору. Нехай вас не бентежить такий невисокий показник, адже висота куща незначна навіть для автоквіта. Все це прекрасно компенсується якістю марихуани з зашкалюючим відсотком ТГК і середньою часткою КБД.

Вирощування конопель New York Diesel

Під час формування суцвіть, зверніть увагу на їх незвичайну форму кілець. Ще на стадії вегетації фенотип sativa проявить себе оливково-зеленим кольором листя і стебел. Також інтерес викликає форма листя. Вона витягнута і неймовірно витончена. У міру дорослішання, між великим листям будуть з'являтися крихітні відростки фіолетового забарвлення. Виглядає це шикарно. Фіолетова конопля завжди привертала увагу гроверів. Але краса на цьому не закінчується, адже у суцвіть формуються ще й золотисті трихоми.

Що стосується безпосередньо вирощування, то у гібрида немає якихось унікальних вимог по догляду. Все гранично просто і домогтися результату під силу навіть абсолютним новачкам. Рослину бажано вирощувати в індорі. Адже компактність для цього і призначена. А ще, з початком цвітіння, кущі виділяють стійкий аромат, який в аутдорі може привернути увагу сторонніх. У закритому ж просторі досить простої установки системи фільтрації повітря.

Медичне застосування конопель New York Diesel

Перелік недуг, при яких марихуана буде ефективна, значний. Тут і меланхолія, і дистимія, і депресія. В цілому, для узагальнення можна сказати, що сорт допомагає при багатьох захворюваннях, які називають афективними розладами. Не варто забувати і про такі властивості канабісу, як анестетика при будь-яких видах болю.

Аромат і ефект конопель New York Diesel

Наскільки вам складно уявити ароматичний букет з червоного винограду, солодкого цитруса і стиглої полуниці? Приблизно таким на перевірку виявляється аромат і смак марихуани Аuto New York Diesel feminised. Ефект від вживання виключно бадьорий і тонізуючий, який можна назвати творчою ейфорією, що переходить згодом в розслаблення.