Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1887
Компактність кущів цікава коноплярам, обмеженим у вільному просторі для гровінга. Але навіть невеликі загальні габарити дарують гроверу розгалужену структуру рослин, а шишки конопель виявляються фантастично великими і поступово покриваються щільною масою смол.
Показать все Свернуть

Auto Moscow feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder #2 x White Russian
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хімічний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємне розслаблення тіла і бадьорість свідомості з періодичними запаморочливими паузами того самого get high
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Moscow feminised Ganja Seeds

Зовнішня краса, простота вирощування і ефектні якісні характеристики - так можна коротко описати гібрид auto Moscow feminised. Все описане стало можливим завдяки професійній роботі команди селекціонерів популярного банку насіння GanjaSeeds. Не заглиблюючись у деталі, відзначимо лише, що штам вивели за допомогою кросу стрейнів White Russian і Lowryder # 2. Новинка швидко привернула увагу шанувальників чогось особливого і незвичайного на ринку комерційних сортів канабісу.

Загальні характеристики конопель Moscow

Як для автоквітучого сорту, фемінізоване насіння конопель Auto Moscow feminised виробляє марихуану з високим вмістом тетрагідроканнабінолу та суттєвою часткою каннабідіола. Взагалі, варто сказати, що цвітуть жіночі особини сорту відносно швидко (всього сім-дев'ять тижнів). До піку дозрівання ви можете бути впевнені в своїх стандартних півкіло хеша найвищої якості, а то і більше.

Вирощування конопель Moscow

Компактність кущів цікава коноплярам, обмеженим у вільному просторі для гровінга. Але навіть невеликі загальні габарити дарують гроверу розгалужену структуру рослин, а шишки конопель виявляються фантастично великими і поступово покриваються щільною масою смол. Не складно здогадатися, що масивні суцвіття виділяють інтенсивний аромат, що привертає увагу сторонніх. Встановіть вугільні фільтри в вентиляційну систему, якщо мова йде про культивацію в індорі. Купити насіння конопель сорту auto Moscow feminised експерти рекомендують гроверам, які вже мають практичний досвід вирощування канабісу. Для початківців цей сорт може піднести непередбачені і не самі приємні сюрпризи.

Медичне застосування конопель Moscow

Так, перед вами не медичний сорт, що офіційно визнаний фахівцями. Однак, не варто забувати, що всі можливості марихуани поки досконально не вивчені. Автоквітуча фемінізована Москва цілком підійде, як мінімум, для поліпшення настрою і стабілізації апетиту. А ще вона відмінно позначиться на вашому сні, будьте впевнені.

Аромат і ефект конопель Moscow

В каталозі сідбанку аромат канабісу визначено, як хімічний. Але якщо ви пробували його вирощувати, то, напевно, не погодитеся. Крім характерного запаху коноплі присутні легкі нотки спецій. Ефект від впливу сильний, але не дотягує до потужного, тому можна спокійно насолоджуватися марихуаною затягуванням за затягуванням. Вас чекає приємне розслаблення тіла і бадьорість свідомості з періодичними запаморочливими паузами того самого get high.