Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06616
Елітне насіння конопель автоквітучого гібрида Mohan Ram feminised від сідбанка Ganja Seeds - прекрасний вибір для початківця ботаніка, який бажає вперше виростити медичний канабіс вдома.
Показать все Свернуть

Auto Mohan Ram feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto White Widow x S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний stone ефект
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mohan Ram feminised Ganja Seeds

Елітне насіння конопель автоквітучого гібрида Mohan Ram feminised від сідбанка Ganja Seeds - прекрасний вибір для початківця ботаніка, який бажає вперше виростити медичний канабіс в домашніх умовах. Енергійні і життєздатні сходи стрімко перетворюються в пишні кущі, які зовнішнім виглядом підкреслюють домінуючу індіку в генотипі. Широке листя, щільні шишки, чудовий аромат і концентрація ТГК 21% - далеко не всі принади представленого стрейна.

Життєвий цикл штаму становить 7-9 тижнів. До кінця цвітіння приміщення наповнюється приємним фруктовим запахом, а кількість блискучих трихом здивує навіть бувалого гровера.

Походження конопель Mohan Ram

Для створення шедевра брідерскої майстерності селекціонери задіяли генетику легендарної Білої Вдови (White Widow) і S.A.D. Sweet Afgani Delicious auto. Отримане насіння конопель було висаджене, а зі сходів відібраний найкращий фенотип, який професійні брідери стабілізували протягом трьох поколінь.

Особливості вирощування конопель Mohan Ram

Автоквітучі сорти марихуани простіше і легше піддаються грову в недосвідчених руках. Для них актуальний постійний режим освітлення 18/6. Досвідчені садівники наполягають на культивації auto Mohan Ram feminised в режимі 20/4, але право вибору завжди залишається за ботаніком. Представлений гібрид прекрасно тренується і не піддається стресу при різких коливаннях температури. Любить помірний полив і не відмовиться від додаткової підгодівлі. З куща в умовах відкритого грунту знімають до 180 грам важких і щільних шишок. Урожайність в домашніх умовах становить до 500 грам сухих бутонів.

Довідка! Таблетки CO2 допоможуть значно підвищити результативність грову в індорі.

Компактні розміри кущів (80 сантиметрів у висоту) дають можливість вирощувати стрейн в умовах обмеженого простору. Оптимальне освітлення - від 150 Вт.

Аромат і ефект конопель Mohan Ram

Проліковані шишки цього сорту канабісу виділяють фруктовий аромат з пряними нотками. Одна затяжка білосніжного диму моментально викличе хвилю всецілої розслабленості і достатку життям. М'язи розслабляться, а думки зі світу хаосу перейдуть в гармонійний творчий настрій.

Медичне застосування конопель Mohan Ram

У терапевтичних цілях екстракти культури використовують для зняття тремору, стимуляції апетиту і як заспокійливий засіб.