Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1750
Врахуйте, що рослини потребують достатнього простору. Тому проведіть планування площі ще на ранніх стадіях гровінга. Шишки конопель мають щільну структуру і рясно покриваються смолою, маса яких аж до піку зрілості тільки зростає.
Показать все Свернуть

Auto Moby Dick feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Haze Auto x White Widow Auto
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
змішаний, але миттєвий, мобілізує уяву і дарує ейфорію
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Moby Dick feminised Ganja Seeds

Селекціонери банку насіння Ganja Seeds знаходяться в постійному пошуку нових унікальних гібридів, паралельно займаючись удосконаленням вже існуючих сортів. Фемінізоване насіння конопель Аuto Moby Dick feminised - черговий шедевр брідинга від професіоналів і знавців своєї справи. Крос Білої Вдови і автоквітучого Хейзу вийшов дуже цікавим і розкрив «батьків» в абсолютно новому ракурсі.

Загальні характеристики конопель Moby Dick

Від десяти до дванадцяти тижнів необхідно рослинам, щоб суцвіття повністю відцвіли. На жаль, календарно визначити чітко терміни харвесту неможливо. У кожного грову свої правила, як і час збору врожаю. Квадратний метр використовуваної вами площі подарує до 600 грам відмінного канабісу. Вам залишиться лише вибрати метод вирощування. Адже між індором і аутдором різниця в урожаї може бути значною. Рослини мають компактні розміри, але висока частка ТГК і середній рівень каннабідіола нівелюють відносно невеликий збір сухої речовини. Це одна з головних причин, чому варто замовити коноплю даного сорту.

Вирощування конопель Moby Dick

Врахуйте, що рослини потребують достатньо простору. Тому проведіть планування площі ще на ранніх стадіях гровінга. Шишки конопель мають щільну структуру і рясно покриваються смолою, маса яких аж до піку зрілості тільки зростає. Гібрид слід віднести до світлолюбних і вибір режиму 20/4 виглядає найкращим (лампи орієнтовно 600 W HPS). Якщо ви віддаєте перевагу аутдору, то кліматичні умови повинні бути максимально близькі до помірних субтропіків. Для локацій з яскраво вираженим континентальним кліматом рекомендується робити вибір на користь гроубокса. Зволоження бажано робити часто, але в невеликих дозуваннях. Прискорення метаболізму можливе при додаванні в грунт близько третини кокоса.

Медичне застосування конопель Moby Dick

Сорт Аuto Moby Dick feminised не відноситься офіційно до медичних і це жодним чином не виключає його властивостей, здатних внести посильний внесок у поліпшення самопочуття пацієнтів, що проходять хіміотерапію або страждають від м'язових спазмів і мігрені.

Аромат і ефект конопель Moby Dick

Характерний аромат і смак деревини, насправді, набагато різноманітніший, ніж може здатися. Так, ще на стадії цвітіння, можна відчути кедрово-лимонні нотки і легкий післясмак ладану. В процесі вживання деревному смаку віддається головна нота всього акорду, включаючи післясмак. Ефект від вживання марихуани змішаний, але миттєвий. Сатіва мобілізує уяву і дарує ейфорію, а індіка не дає підвищити темп, поступово розслабляючи.