Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1561
Якщо ви втомилися вибирати, яке насіння конопель купити в цьому сезоні, то даний «Мікс» - кращий вибір. Приступивши до культивації даного «асорті», досвідчений конопляр зможе застосувати на практиці весь наявний досвід, а початківець ботанік перевірить свої сили і знання.
Показать все Свернуть

Auto MIX regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Unknown Hybrid
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
ні
Особливості:
Сорти змішані так, що ніхто не знає які попадуться (лотерея)
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto MIX regular Ganja Seeds

Насіння конопель Аuto MIX regular - це справжній сюрприз для коноплярів. Даний Мікс складається з кращих сортів канабісу. Якщо ви втомилися вибирати, яке насіння конопель купити в цьому сезоні, то даний «Мікс» - кращий вибір. Приступивши до культивації даного «асорті», досвідчений конопляр зможе застосувати на практиці весь наявний досвід, а початківець-ботанік перевірить свої сили і знання. Всі сорти урожайні, з квадратного метра посівної площі уважний рослинник зніме близько 600 грам продукту.

Походження конопель MIX

Кожен автоквітучий регулярний гібрид має свою неповторну генетику. Сідбанк Ganja Seeds реалізує тільки перевірений посівний матеріал, тому гроверу не слід турбуватися про якість придбаних «горіхів» авто MIX regular.

Особливості вирощування конопель MIX

Перевага автоквітучих стрейнів в тому, що вони починають зацвітати незалежно від режиму освітлення (тривалості день / ніч). Вегетативна фаза рослин займе всього 2-3 тижні, а потім рослина починає активно цвісти (7-9 тижнів). В домашніх умовах, для кращого росту і розвитку культури, рекомендується встановити лампу Днат від 250 ват і вентиляцію з вбудованим вугільним фільтром. В процесі гровінга можна застосувати техніку SCROG, яка допоможе растіхам формувати однакового розміру суцвіття.

Аромат і ефект конопель MIX

Навіть справжній вибагливий гурман зможе знайти в запаху сухих бутонів ті ароматичні ноти, які йому сподобаються. М'який вплив на організм проявляється у вигляді тілесного і розумового розслаблення.

Медичне застосування конопель MIX

Марихуана може використовуватися як засіб від втоми, мігрені, м'язових спазмів, стресу і депресії.