Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1748
Компактність по висоті і густота по горизонталі - відмінна риса гібрида. При висоті до 80 сантиметрів, гіллястість настільки розвинена, що збір понад сотні грам марихуани з одного куща не здається чимось надприродним.
Показать все Свернуть

Auto Mazar feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mazar
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує потужне скам'яніння всього тіла і неймовірну легкість в голові
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mazar feminised Ganja Seeds

Головну генетичну роль в створенні гібрида Аuto Mazar feminised зіграв той самий стрейн, відомий на весь світ своїми якісними характеристиками. Так, ми говоримо саме про штам Мазар. Тільки за останні кілька років сорт отримав кілька нагород, і напевно продовжить свою призову ходу і далі. В якості другого з батьків для кросу селекціонери банку насіння Ganja Seeds використовували ruderalis. Конопля бур'яниста необхідна для зміцнення стрейна в цілому, а також для додавання новинці автоквітучих властивостей і т.д. У порівнянні з предком, Авто Мазар фем відмінно зумів перейняти вишуканий смак, високі якісні характеристики, а ось по продуктивності він виявився навіть кращим.

Загальні характеристики конопель Mazar

Компактність по висоті і густота по горизонталі - відмінна риса гібрида. При висоті до 80 сантиметрів, гіллястість настільки розвинена, що збір понад сотні грам марихуани з одного куща не здається чимось надприродним. У перерахунку на квадратуру виходить до 600 грам хеша з одного квадратного метра посівної площі. Високий вміст тетрагідроканнабінолу та середні показники каннабідіола - ще одна причина купити насіння конопель даного сорту. Цвітуть рослини до дев'яти тижнів, що цілком нормально, без перегинів в сторону тривалого очікування або занадто швидкого цвітіння.

Вирощування конопель Mazar

Для східноєвропейських країн більш властиво культивувати сорт в закритому просторі. Проте, у відкритому грунті це також можливо, особливо, якщо вгадати з часом посівної. Гібрид надійно захищений від цвілі і грибкових захворювань, добре протистоїть потенційним шкідникам. Фемінізоване насіння конопель Мазар стане гідним зразком для початківців-гроверів і допоможе відкрити для себе щось нове більш досвідченим садівникам.

Медичне застосування конопель Mazar

Для медицини гібрид привабливий індічним ефектом, який є заспокійливим для гіперактивних людей, а також тих, для кого нерідкі напади паніки і інших тривожних станів. Mazar робить ваш сон безтурботним і солодким, дозволяючи забути надовго про безсоння. І, звичайно, марихуана відмінно стимулює апетит. Страждаєте від його зниження - вам вистачить всього пари затяжок.

Аромат і ефект конопель Mazar

Поряд з явно землистим присмаком, в ароматі сухої речовини явно фігурують нотки сандалового дерева і хвойних. Канабіс практично відразу дарує потужне скам'яніння всього тіла і неймовірну легкість в голові.