Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1747
Якщо ви купите насіння конопель Аuto Maxigom x Northern Lights feminised післяплатою або будь-яким іншим зручним для вас способом, ви можете відразу переходити до свого нового грову, а може, навіть дебютному у своєму житті. Стрейн відмінно підходить для дебютантів, не вимагаючи великих знань в рослинництві і наявності значного досвіду.
Показать все Свернуть

Auto Maxigom x Northern Lights feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Maxi gom x Northern lights
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
веселий і дарує заряд енергії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Maxigom x Northern Lights feminised Ganja Seeds

Об'єднання стрейна Північне Сяйво і Максігом, а точніше їх автоквітучих фемінізованих модифікацій, привело до створення нового гібрида, з назвою якого брідери банку насіння Ganja Seeds не надто мудрували. Можна було б придумати і оригінальну назву, але зате так відразу зрозумілі основні переваги новинки. Auto Maxigom x Northern Lights feminised - сортова конопля особливого типу, вирощувати яку не так і просто, але сам процес гровінга і кінцевий результат доставляють незмінне естетичне, а потім і фізично відчутне задоволення.

Загальні характеристики конопель Maxigom x Northern Lights

Часові рамки цвітіння для рослин даного сорту складають проміжок в межах десяти-дванадцяти тижнів. Для вегетації вистачає і двох тижнів. Початок харвесту фіксується коноплярем самостійно, так як на нього впливають терміни висадки посівного матеріалу, кліматичні умови і обраний метод вирощування. Фактично, все залежить виключно від самого гровера, і його плідної праці. Приємним сюрпризом по сезону стане частка фітоканнабіноідів (високий ТГК і середній КБД). Крім цього важливо позначити, що навіть при середній висоті куща (70-100 см), один метр квадратний обдаровує гровера 300-500 грамами відмінного канабісу.

Вирощування конопель Maxigom x Northern Lights

Якщо ви купите насіння конопель Аuto Maxigom x Northern Lights feminised післяплатою або будь-яким іншим зручним для вас способом, ви можете відразу переходити до свого нового грову, а може, навіть дебютному у своєму житті. Стрейн відмінно підходить для дебютантів, не вимагаючи великих знань в рослинництві і наявності значного досвіду. Для просунутих коноплярів сорт цікавий можливістю використання експериментальних методик. Рослини чуйно реагують на внесення будь-яких змін, податливі і слухняні. А найголовніше, продовжують розвиток навіть у випадках допущення помилок. Гібрид добре культивується в будь-яких доступних на сьогодні умовах, починаючи з відкритого повітря і закінчуючи ультракомпактними боксами.

Медичне застосування конопель Maxigom x Northern Lights

Домінування сатіви у фенотипі, зумовило випадки використання марихуани. Фемінізоване насіння конопель, яке чудовим чином перетвориться до кінця сезону в добірний канабіс, допоможе вам позбавитися від больових відчуттів в м'язах, спазмів, мігрені. Для пацієнтів,які страждають від нападів паніки і депресій, гібрид не стане панацеєю, але зможе ефективно застосовуватися як профілактичний засіб.

Аромат і ефект конопель Maxigom x Northern Lights

У марихуани приємний фруктовий аромат, з нотками цитруса і солодкістю пікантного манго, доповненого свіжістю ананаса. Домінування сатіви найяскравіше відображено в ефекті - він веселий і дарує заряд енергії.