Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1875
У стрейна немає обмежень в способі культивації. Теплиця, шафа, грінхаус або присадибна ділянка - згодиться будь-який прийнятний саме для вас варіант. Інша справа, що для малодосвідчених гроверів даний штам буде не кращим дебютом.
Показать все Свернуть

Auto Maxi GoМ feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
AK x Critical Mass x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
діє сильно і швидко, даруючи особливий get high, що доповнює характерну психоактивність
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Auto Maxi GoМ feminised Ganja Seeds

Дуже незвичайний крос вдався селекціонерам банку насіння GanjaSeeds. Вони схрестили автоквітучий AK з одним із наймолодших та популярних стрейнів - Critical Mass. Брідери домоглися того, чого хотіли. В асортименті сідбанка, а потім і в нашому магазині насіння конопель з'явилася цікава позиція з назвою auto Maxi GoМ feminised. Вона являє собою автоматичний фемінізований гібрид з неперевершеною стабільністю. Найчастіше, саме це хочуть бачити гровери різного рівня підготовки. Новачки сподіваються на успіх з першого ж грову, а досвідчені коноплярі вірять, що будь-які експерименти і тренування рослини перенесуть з легкістю і віддячать під час харвесту за приділену увагу та витрачений час.

Загальні характеристики конопель Maxi GoМ

Крім присутності в генетиці сатіви та індіки, сорт має і гени Ruderalis. Сорт конопель AK і другий з батьків (Criticall Mass) мають чималу кількість переваг. Однак для якісного кросу і додавання новинці стійкості, рудераліс має бути присутній обов'язково. Цвітіння у рослин триває від десяти до дванадцяти тижнів, в залежності від інтенсивності догляду та обраного методу. Від цього залежить і дата збору врожаю. При відносно середній висоті (50 см в індорі і до 150 см в аутдорі), один квадратний метр експлуатованої площі приносить близько півкілограма забійних шишок. За часткою фітоканнабіноїдів марихуана авто Максі Гом не відноситься до рекордсменів, але навіть середній рівень ТГК і низька частка КБД вбивають наповал найстійкіших любителів канабісу.

Вирощування конопель Maxi GoМ

У стрейна немає обмежень у способі культивації. Теплиця, шафа, грінхаус або присадибна ділянка - згодиться будь-який прийнятний саме для вас варіант. Інша справа, що для малодосвідчених гроверів даний штам буде не кращим дебютом. Приблизно до третього тижня з моменту висадки посівного матеріалу, починається цвітіння і тут необхідно бути особливо пильними. Кола формується швидко, а масивні шишки можуть бути занадто великими для ступеня розвитку стебел на той момент. Також, стрімкий розвиток суцвіть робить кущі уразливими до появи цвілі. Намагайтеся проводити профілактичні заходи в цей період.

Медичне застосування конопель Maxi GoМ

Для медиків auto Maxi GoМ feminised цікавий можливістю позбавляти пацієнтів від нудоти і рекомендувати марихуану хворим після сеансів хіміотерапії. Зняття стресу - один з найбільш універсальних способів застосування більшості сортів канабісу. І цей також не є винятком.

Аромат і ефект конопель Maxi GoМ

Цікавим є той факт, що в разі збільшення підживлення вуглеводами в процесі вегетації, рослини виділяють більш яскравий цитрусовий аромат. Загальний букет також має тонкі нотки анісу і екзотичних фруктів типу манго і ананаса. Марихуана діє сильно і швидко, даруючи особливий get high, що доповнює характерну психоактивність.