Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1879
Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Mass швидко прокльовується і стрімко проходить стадію вегетації. В середньому, при вдалому грові, рослинам потрібно не більше десяти тижнів, щоб досягти піку зрілості.
Показать все Свернуть

Auto Mass feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Critical mass x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
діє практично миттєво, огортаючи своїм приємним психоактивним впливом
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mass feminised Ganja Seeds

Один з найцікавіших гібридів, запропонованих гроверам селекціонерами банку насіння GanjaSeeds, заслужено вважається Авто Мас. Насіння конопель сортів Critical Mass і Lowryder стали базою для його створення. В отриманому кросі також брала участь і дика конопля. Мається на увазі чистий Ruderalis, без якого створення стабільного і стійкого стрейна практично ніколи не обходиться. В результаті, вийшов надійний гібрид з відмінними властивостями і характеристиками.

Общие характеристики конопли Mass

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Mass швидко прокльовується і стрімко проходить стадію вегетації. В середньому, при вдалому грові, рослинам потрібно не більше десяти тижнів, щоб досягти піку зрілості. Для автофемів це чудовий результат. Додайте сюди гідну врожайність на рівні 400-600 грам з квадратного метра посівної площі, і бажання купити якісне насіння конопель auto Mass fem виникне саме собою. Низький вміст каннабідіола і середня частка тетрагідроканнабінола, відносять сорт до категорії комерційних, хоча і для медицини він точно представляє певну цінність.

Вирощування конопель Mass

Індічно-Сатівні рослини мають невелику висоту, до моменту досягнення своєї межі в розвитку, цей показник становить не більше 90 сантиметрів. Поряд з наявністю кучерявої і розвиненої центральної коли, у кущів є чимала кількість сильних бічних гілок з хорошою щільністю суцвіть. Одним з кращих способів вирощування канабісу буде метод SOG в індорі. Рослини невибагливі до догляду, тільки потребують регулярного і якісного штучного освітлення. Сорт можна культивувати також з використанням гідропонних систем або на відкритому повітрі. Єдине, на чому акцентують увагу брідери GanjaSeeds - новачкам не слід починати свій перший гров з цього сорту. Краще все-таки спочатку отримати трохи досвіду на більш простих в догляді сортах.

Медичне застосування конопель Mass

Для ідеального розслаблення не тільки в емоційному плані, але і при необхідності дати відпочинок м'язам, марихуана auto Mass feminised підійде, як найкраще. Виникають труднощі зі сном або взагалі втомилися від безсоння? Схоже, ви вже знаєте, як від цих проблем позбутися.

Аромат і ефект конопель Mass

Ще на стадії цвітіння можна відчути аромат фруктів з явними ознаками екзотичного походження. У міру дозрівання, запах стабілізується і стає більш виразним, а потім реалізується і безпосередньо в димі. Хеш діє практично миттєво, огортаючи своїм приємним психоактивним впливом.