Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06043
Фемінізовані насіння конопель з приставкою "auto" гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин, які самостійно перейдуть в фазис кольору незалежно від тривалості світлового дня та режиму освітлення (в гроурумі).
Показать все Свернуть

Auto Manti feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
New York City Diesel x Lowryder #2
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відправить тіло растамана в блаженний релакс
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Manti feminised Bang Seeds

Автоквітучий фемінізований гібрид Manti, від селекціонерів сідбанка BangSeeds, порадує гроверів стрімко зростаючими сходами, які зовнішнім виглядом відразу видають домінуючу індіку в "крові" стрейна. Рослини формують важкі і тугі суцвіття, повністю посипані мільйонами діамантових трихом. До кінця життєвого циклу оливкового кольору листя також в достатку покриються килимом кристалів, надавши можливість заповзятливому садівникові виготовити першокласний гашиш зі стриженого листя.

Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим грейпфрутовим ароматом. У висоту кущі досягають 60-70 сантиметрів. Така компактність дозволяє садівникові, що вважає за краще вирощування канабісу в аутдорі, легко замаскувати плантацію у високій траві або серед низькорослих чагарників.

Фемінізовані насіння конопель з приставкою "auto" гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин, які самостійно перейдуть в фазис кольору незалежно від тривалості світлового дня та режиму освітлення (в гроурумі).

Походження конопель Manti

Елітне насіння конопель auto Manti feminised були отримані генетиками шляхом схрещування знаменитого на весь світ компактного стрейну Lowryder # 2 з неповторним New York City Diesel. Отримана культура ввібрала в себе кращі сторони батьківських ліній. Гібрид успадкував високий потенціал врожайності, чудовий ефект і прекрасний зовнішній вигляд. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Manti

Культивація представленого штаму канабісу може викликати деякі труднощі у початківців садівників. Рослини цієї культури не люблять переливів і негативно реагують на перегодовування добривами. Якщо дотримуватися норм внесення підгодівлі в грунт і без фанатизму відноситься до поливу рости, то конопляр отримає гідний врожай при мінімальному догляді.

Кущі цього штаму піддаються тренуванням і деяким технікам культивації, спрямованим на збільшення врожайності (SCROG, LST). Оптимальне освітлення для гроубокса - від 250 ват Днат. Масивна коренева система зажадає містких ємностей, об'ємом від 5-7 літрів. З квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам ароматних сухих бутонів. Погодьтеся, що це досить великий врожай, враховуючи компактні розміри і автоцвітіння.

Аромат і ефект конопель Manti

Чудовий аромат грейпфрута з нотками класичного Сканк швидко заповнить весь простір кімнати, в якій будь-хто вирішить подрібнити висушену і грамотно проліковану шишку цього сорту. Густий білий дим залишить кислуватий післясмак, і суцільним потоком умиротворення відправить тіло растамана в блаженний релакс. Розумовий процес сповільниться, але ясність збережеться.

Медичне застосування конопель Manti

Даний стрейн не відноситься до медичних, однак може використовуватися в якості легкого знеболюючого і седативного засобу.

У нашому магазині можна купити насіння конопель auto Manti feminised післяплатою.