Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06609
Насіння конопель, як правило, замочують перед посадкою на ніч у воді і після цього висаджують в невеликі ємності (стаканчики для розсади) або торф'яні таблетки.
Показать все Свернуть

Auto Mandarine XXL feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує дегустатору безліч позитивних емоцій
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mandarine XXL feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Mandarine XXL - унікальний посадковий матеріал. У генотипі гібрида міститься 20% благородної індіки, 30% сатіви і 50% рудераліса, який наділив культуру стійким імунітетом і властивістю зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. Auto Mandarine XXL feminised - це одна з тих рослин, які вражають, немов блискавка, з однієї затяжки. Високі кущі, гідна врожайність, цілком здатна конкурувати з фотоперіодними сортами роблять штам гідним уваги кожного гровера планети.

Крім перерахованих переваг, варто згадати і про чудовий аромат квітучої рослини. Чарівний запах ладану і дорогих порід деревини заповнить всю кімнату, де буде рости гібрид.

Походження конопель Mandarine XXL

Виробники не розкривають таємницю генетичної лінії, проте, нам відомо, що при виведенні цього сорту був задіяний знаменитий стрейн Ice Cool.

Вирощування конопель Mandarine XXL

Труднощів з вирощуванням представленої культури не виникне. Насіння конопель, як правило, замочують перед посадкою на ніч у воді і після цього висаджують в невеликі ємності (стаканчики для розсади) або торф'яні таблетки.

Сорт невибагливий і прекрасно переносить підвищені температури. Дуже широке листя забезпечує рослину великою кількістю енергії, одержуваної від джерела світла. Так як листя дійсно величезні, то досвідчені садівники заздалегідь загинають рослину (техніка LST), щоб нижні суцвіття не закривалися в густому листі.

Урожайність гібрида становить від 80 до 130 г з одного куща, а висота може досягати 1,5 м. Цвітіння триває 65 днів, а рівень ТГК становить 19%.

Аромат і ефект конопель Mandarine XXL

Запахи цінної деревини, мандарина і дорогого ладану наповнять кімнату передчуттям свята, а ніжний густий дим подарує дегустатору безліч позитивних емоцій, радісного піднесення і допоможе розкрити творчий потенціал.

Медичне застосування конопель Mandarine XXL

Представлену культуру не відносять до числа медичних, однак, здатність швидко піднімати життєвий тонус і настрій дозволяють штаму представляти гідну конкуренцію визнаним терапевтичним сортам.