Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03773
Гроверам, які володіють не надто великим гроубоксом рекомендується висаджувати сорт виключно на вулиці. Досвідчені садівники можуть трохи схитрувати і підрізати верхівку на ранній стадії розвитку, тим самим значно зменшити висоту куща.
Показать все Свернуть

Auto Magnum feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
плавне входження в стан гармонії з навколишнім світом, приплив творчої енергії
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Magnum feminised Ganja Seeds

Auto Magnum feminised - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja seeds. Стрейн є одним з найбільших представників автоквітучої лінійки канабісу. У короткі терміни розсада перетворюється в статні кущі з довгими бічними гілками і шикарною центральної колою. Рослини не підходять для скромних оранжерей і вимагають до себе підвищеної уваги. Гроверам, що володіють не надто великим гроубоксом рекомендується висаджувати сорт виключно на вулиці. Досвідчені садівники можуть трохи схитрувати і підрізати верхівку на ранній стадії розвитку, тим самим значно зменшити висоту куща.

Під час цвітіння рослини виділяють приємний освіжаючий аромат з відтінками цитрусів. Життєвий цикл становить всього 85 днів від насіння при висоті 130-170 сантиметрів.

Родословная конопли Magnum

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель auto Magnum було отримане в результаті схрещування добірної мексиканської сатіви і індіки з високих афганських гір. До гібриду був доданий ген Рудераліса, який дозволив рослинам зацвітати незалежно від тривалості світлового дня. Рівень ТГК - 20%

Особливості вирощування конопель Magnum

Насіння конопель auto Magnum feminised адаптоване для умов аутдору. На вулиці рослини можуть витягуватися до 180 сантиметрів. Вони люблять регулярний полив і розкривають весь потенціал в об'ємних лунках від 20 літрів. В якості поживного субстрату рекомендується використовувати суміш, що складається з компостної землі, вермикуліту і кокосового волокна. Підприємливий гровер, який вирішив підгодовувати рослини органічними добривами доб'ється найкращих результатів.

У домашніх умовах розсаду висаджують в 15-25 літрові горщики. Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. Урожайність при техніці SCROG - 550-600 грам з одного метра квадратного або до 200 грам з куща на вулиці.

Смак і ефект конопель Magnum

Сухі подрібнені суцвіття auto Magnum feminised виділяють тонкий аромат, що поєднує стиглі апельсини, лайм і грейпфрут. Тягучий маслянистий дим подарує плавне входження в стан гармонії з навколишнім світом і викличе приплив творчої енергії, яка будить креативне мислення і стимулює до дій. Ейфорійний підйом поступово зміниться м'яким заколисуючим стоуном, що дозволяє відключиться від мирських справ і трохи помріяти на самоті.

Медичні властивості конопель Magnum

Терапевтичний потенціал сорту дозволяє використовувати сухі шишки для лікування глаукоми, епілепсії, бронхіальної астми та розсіяного склерозу. Його часто призначають пацієнтам, що страждають від безсоння і перебувають в затяжній депресії.

У магазині можна купити елітне автоквітуче фемінізоване насіння конопель у фірмовій упаковці, що забезпечує збереження насіннєвого матеріалу в процесі транспортування.