Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03805
Велика кількість смоли дозволяє виготовити забійний гашиш з манікюру. Аромат під час цвітіння характеризується лимонними нотками з відтінками пряних трав.
Показать все Свернуть

Auto LSD feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Mazar
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Миттєво подарує справжнє психоделічне переживання, з виразними зримими ефектами після другої затяжки
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto LSD feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель LSD - самий психоактивний стрейн в світовій лінійці автоквітів. Рівень ТГК в смолі рослин досягає рекордних 24%. Сходи демонструють крайню невибагливість до способу культивації. Вони добре тренуються і не стресують при прищипуванні. Під час цвітіння листя і бутони покриваються безліччю бурштинових трихом. Колір листя має властивість набувати фіолетового відтінку до харвеста. Така особливість привертає до стрейна все більше естетів-шанувальників, які бажають виростити ексклюзивну перлину в своєму гроубоксі.

Велика кількість смоли дозволяє виготовити забійний гашиш з манікюру. Аромат під час цвітіння характеризується лимонними нотками з відтінками пряних трав. Життєвий цикл становить 65 днів від насіння при висоті 50-80 сантиметрів.

Родовід конопель LSD

Насіння конопель фемінізованого автоквітучого канабісу LSD були виведені шляхом ретельного схрещування легендарного Skunk # 1 і Mazar. Провівши кілька циклів стабілізації, брідери отримали стійкий до цвілі і грибків гібрид, що має високий психоделічний вплив на свідомість і грандіозну врожайність. Естетично прекрасний зовнішній вигляд також був відзначений на багатьох конкурсах, присвячених канабіс культурі.

Особливості вирощування конопель LSD

Селекціонери виводили насіння конопель auto LSD feminised виключно для індорного вирощування, проте численні досліди, проведені зі стрейном в індорі, показали, що на вулиці рослини почуваються нітрохи не гірше ніж в закритих приміщеннях. За оптимальних умов вирощування стрейн подарує 400-550 грам смолистих сухих суцвіть з одного метра квадратного при техніці SCROG або до 125 грам з куща.

Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. Потужна коренева система ЛСД потребує горщик об'ємом від 7 літрів. У ємностях більшого розміру можна виростити справжнього кудлатого монстра, але потрібно враховувати наявну вільну площу, щоб рослина не відчувала себе обмежено.

Підрізка центральної колли полегшить завдання гроверу, який не має місткого гроубокса, але бажає будь-що виростити auto LSD feminised.

Смак і ефект конопель LSD

Додавання сатіви в генному коктейлі штаму наділила його чудовим ароматом, що поєднує нотки гіркої м'яти і лимону, який відразу натякає на присутність в "крові" Scunk. Сухі і правильно проліковані суцвіття наповнять простір чудової палітрою, в якій справжній гурман зможе вловити також відтінки землі та мускусу. Дим, як і належить благородним сортам, міцний і миттєво подарує справжнє психоделічне переживання, з виразними зримими ефектами після другої затяжки. Шалена хвиля ейфорії підвищить рівень сприйняття дійсності і затягне в потужний вир приємного тріпу.

Медичні властивості конопель LSD

Цілющий потенціал дає можливість застосовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування розсіяного склерозу, афективних розладів, аутизму та глаукоми. Допомагає в стабілізації душевної рівноваги, усуває нудоту і відновлює сон.

Купити насіння конопель потужного стрейна можна в нашому магазині. Горіхи відправляються у фірмовій упаковці, яка не допустить ушкоджень і гарантує збереження посівного матеріалу під час транспортування.