Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1745
Насіння фемінізованого auto Lowryder2 feminised конопель виростають в скромні кущі заввишки до півметра з масивними суцвіттями. Шишки конопель істотно відрізняються кольором від листя та стеблової частини.
Показать все Свернуть

Auto Lowryder2 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Santa Maria x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Кавовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливий і тонізуючий, який надає релакс згодом
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Lowryder2 feminised Ganja Seeds

Лише поверхове вивчення історії створення даного гібрида, може дати помилкова думка, що перед нами простий крос двох стрейнів Santa Maria і Lowryder. Насправді ж, селекціонери банку насіння GanjaSeeds виконали багаторазовий мультикросс цілого списку сатівних і індічних генетичних ліній, який можна навіть назвати інбредним. Адже брідери схрещували той же клон Санта Марії кілька разів, в тому числі і двох різностатевих особин в одному кросі. Вся ця складність була сповна виправдана успіхом карликового стрейна серед коноплярів різного рівня підготовки.

Общие характеристики конопли Lowryder2

Рослина з споконвічно бразильським корінням встигає повністю пройти всі фази життєвого циклу від насіння до харвесту за менш ніж сімдесят днів (при оптимальних умовах гровінга). Насіння фемінізованого auto Lowryder2 feminised конопель виростають в скромні кущі заввишки до півметра метра з масивними суцвіттями. Шишки конопель істотно відрізняються кольором від листя та стеблової частини. У плані врожайності не варто очікувати рекордів, але свої 300-500 грамів класного канабісу ви обов'язково зможете отримати. Якість сухої речовини у гібрида стабільна. Забійних показників також не дочекаєтеся, але у стрейна дещо інша перевага - гармонійне поєднання часток фітоканнабіноідов. А це трохи відрізняється від інших психоделічних тріпів.

Вирощування конопель Lowryder2

Коноплярі, які вже випробували даний штам на практиці, заявляють, що перед нами один з кращих сортів для початківців. Фактично, у вас може не бути ніякого професійного обладнання та навіть лампи для вирощування конопель. Проте, головне не чіпати суцвіття і давати кущам формуватися самостійно. Грубо кажучи, не заважайте каннабісу розвиватися, і він обов'язково віддячить вам за сезоном. Стрейн стабілізовано під індорне культивування, але якщо ви прихильник відкритого грунту, то можна зайнятися і аутдорними дослідженнями.

Медичне застосування конопель Lowryder2

Сатівна динаміка марихуани Лоурайдер2 прекрасно справляється із завданням відновлення позитивних емоцій і буде гарною підмогою в боротьбі з меланхолією або депресією. Енергетичний посил канабісу здатний дати бурю вражень тим, хто знаходиться в стресі або відчуває психологічну втому.

Запах, аромат і ефект конопель Lowryder2

Під час гровінга коноплі практично не пахнуть і лише після усушки можна відчути дражливий аромат фруктів і кавових зерен. У димі ці тони слабо реалізовані. Солодкуватий - так можна охарактеризувати смак марихуани. Ефект підбадьорливий і тонізуючий, який надає релакс згодом. До карнавальних танців не дійде, але мозкова активність буде точно підвищеною.