Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1744
Універсальність стрейна - одна з очевидних його переваг. Автоквітуче насіння конопель Аuto Lowryder feminised з самого початку жіноче, тому основний акцент в вирощуванні конопляр може спокійно робити на тренуваннях паростків і інших експериментах.
Показать все Свернуть

Auto Lowryder feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
William’s Wonder x Northern Lights x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
Lowryder надзвичайно стійкий і живучий, тому він може рости практично при будь-якому кліматі і навколишній атмосфері
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дозволяє відпочивати не тільки мозку, але і всім без винятку м'язам вашого тіла
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Lowryder feminised Ganja Seeds

Для тих, хто вже не перший раз вирішив замовити насіння конопель сорту Аuto Lowryder feminised, сюрпризи все одно обов'язково будуть. Адже мова йде про гібрид, який з'явився після багаторазових експериментальних схрещувань і тривалого еволюційного шляху, під чуйним керівництвом команди селекціонерів сідбанка Ganja Seeds. Дев'яте покоління гібрида виявилося найбільш успішним і брідери вирішили зупинитися на ньому. Появою Авто Лоурайдер ми зобов'язані ефективному схрещуванню William's Wonder і Northern Lights з найчистішим мексиканським ruderalis. Мається на увазі дика конопля родом з півострова Юкатан.

Загальні характеристики конопель Lowryder

Терміни цвітіння у рослин Авто Лоурайдер максимально короткі та коливаються в межах п'яти-шести тижнів. З моменту прокльовування перших паростків до бажаного часу харвесту проходить в середньому вісім тижнів. За цей час рослини встигають набрати приголомшливу форму і головний критерій оцінки якості марихуани - частка фітоканнабіноідів. Зокрема, тетрагідроканнабінолу буде не менше 15% при середніх показниках КБД. Маса шишок із одного квадратного метра становить від 300 до 500 грам, але тут все варіантно і має зв'язок з обраним методом вирощування.

Вирощування конопель Lowryder

Універсальність стрейна - одна з очевидних його переваг. Автоквітуче насіння конопель Аuto Lowryder feminised з самого початку жіноче, тому основний акцент у вирощуванні конопляр може спокійно робити на тренуваннях паростків і інших експериментах. Для малодосвідчених гровінг буде також цікавий. При відносно невеликій висоті, у кожного куща не так багато бічних гілок. Нехай вас це не відлякує, адже головна мета - якість. А вона незмінно висока.

Медичне застосування конопель Lowryder

Використовуйте марихуану для боротьби з депресією або спонтанними нападами тривоги. Натуральні засоби протистояння недугам завжди пріоритетніші. Тим більше, що вживання канабісу також відмінно позначається на апетиті і якості сну, а це важливо, коли мова йде про загальну стабільність організму.

Аромат і ефект конопель Lowryder

Солодкуватість - характерна риса канабісу даного сорту. Причому, вона присутня не тільки в ароматі, але і смаку. Для диму також властиві приємні нотки карамелі і трохи паленого цукру. Ефект марихуани абсолютно розслабляючий, і дозволяє відпочивати не тільки мозку, але і всім без винятку м'язам вашого тіла. Приємний релакс на кілька годин гарантований.