Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1743
Auto Lemon Skunk feminised - справжній універсальний і стійкий боєць. Його не лякають помилки гровера, які легко переносяться і швидко нівелюються. Використання технік тільки вітається, але якщо ви досконалий дебютант, почніть з простого вирощування, без вишукувань і експериментів.
Показать все Свернуть

Auto Lemon Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує швидку сатівну ейфорію, поступово накриваючи індічним розслабленням
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Lemon Skunk feminised Ganja Seeds

Володіючи неординарними характеристиками, сорту авто Лемон Сканк не дарма пророкували грандіозний успіх. Народжений внаслідок кросу стрейнів Skunk # 1 і Lowryder, заслужено є предметом гордості експертів селекції з банку насіння GanjaSeeds. Цікаво, що Сканк №1 часто грає роль материнської лінії в багатьох гібридах і нерідко розкривається з незвичайного боку. Так сталося і цього разу. Новинка подарувала світові ще один цитрусовий стрейн. Ті, хто вирішить купити насіння конопель auto Lemon Skunk feminised, напевно не пошкодують про зроблений вибір. Дозрілі рослини з року в рік обдаровують коноплярів відмінним врожаєм.

Общие характеристики конопли Lemon Skunk

У плані якості отримуваного канабісу у сорту все чудово: висока частка ТГК (до 20%) і середній показник каннабідіола. На дозрівання у рослин йде не менше восьми тижнів, причому цвітуть вони від п'ятдесяти до шістдесяти днів. Для автоквітучого сорту це порівняно швидкий цикл. Фемінізовані насіння конопель швидко переходять з вегетації в цвітіння і до моменту харвесту дають до півкіла добірного хеша з метра квадратного посіву. Такі показники при відносно невисоких кущах заслуговують на повагу гроверів різного рівня підготовки.

Вирощування конопель Lemon Skunk

Auto Lemon Skunk feminised - справжній універсальний і стійкий боєць. Його не лякають помилки гровера, які легко переносяться і швидко нівелюються. Використання технік тільки вітається, але якщо ви досконалий дебютант, почніть з простого вирощування, без вишукувань і експериментів. Стрейн обов'язково віддячить вам трудовими результатами. У сорту немає чітких рекомендацій по локації, тому це може бути як гроубокс, так і аутдор.

Медичне застосування конопель Lemon Skunk

Вживання марихуани сприяє знеболюючому ефекту від будь-яких негативних процесів, що відбуваються в організмі людини, від м'язових спазмів до головної болі або судом. До інших труднощів, від яких можна позбутися за допомогою даного канабісу, відноситься нестабільність сну і періодична втрата апетиту.

Запах, аромат і ефект конопель Lemon Skunk

Мабуть, одним з найбільш знакових переваг цього стрейна є смак марихуани. Він просто чудовий і характеризується чітким лимонним букетом. Але не можна забувати і про ефект, який можна назвати якщо не ідеальним, то збалансованим. Баланс індіка і сатіва дарує швидку сатівну ейфорію, поступово накриваючи індічним розслабленням.