Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1742
Сорт auto Lemon feminised відрізняється порівняно коротким терміном проходження всіх етапів розвитку, від висадки в грунт до збору врожаю. У сприятливому середовищі він може становити менше шістдесяти днів.
Показать все Свернуть

Auto Lemon feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Lowryder x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
прекрасно розслабляє, але ейфорія і бадьорість розуму залишаються протягом декількох годин на стабільному рівні
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Lemon feminised Ganja Seeds

Штам auto Lemon feminised - плідний результат кропіткої селекційної роботи брідерів банку насіння GanjaSeeds, яка дозволила успішно схрестити популярні стрейни Skunk # 1 і Lowryder. Інбридинг прекрасно передав новоствореному гібриду усі достоїнства «батьків», як в якісних характеристиках, так і у візуальної складової. Примітно, що конопля бур'яниста (Ruderalis) в кросі також була присутня і дала фемінізованому насінню автоквіта стабільність.

Загальні характеристики конопель Lemon

Сорт auto Lemon feminised відрізняється порівняно коротким терміном проходження усіх етапів розвитку, від висадки в грунт до збору врожаю. У сприятливому середовищі він може становити менше шістдесяти днів. У аутдорі кількість марихуани з однієї рослини в середньому буде не менше 40 грамів, а в закритому просторі один квадратний метр дасть 300-500 грамів відмінного хеша. Рослини досить компактні і невисокі, тому такий одержуваний обсяг можна вважати якщо не видатним, то гідним. Також суха речовина відрізняється хорошим балансом фітоканнабіноідов, із середнім рівнем тетрагідроканнабінолу і каннабідіола. При цьому частка сатіви по відношенню до індіки становить пропорцію 20/80, що дуже цікаво, як у гровінгу, так і у вживанні готового продукту.

Вирощування конопель Lemon

Ви можете вибирати Greenhouse, аутдор або індор - для будь-якого методу фемінізовані насіння конопель добре пристосовані. Рослини добре реагують на тренування і навіть потенційні помилки коноплярів під час гровінга, тому купити насіння конопель авто Лимон можна з упевненістю радити кожному конопляру, незалежно від його практичних навичок та умінь.

Медичне застосування конопель Lemon

Це не медичний сорт, що ніяк не скасовує його корисних властивостей. Особливо в ситуаціях, коли пацієнту необхідно позбутися від проблем, пов'язаних з втратою апетиту або нестабільністю сну. Даний канабіс ефективно протистоїть будь-яким неприємним больовим відчуттям, від м'язових спазмів до мігрені, а також в незначних дозах застосовується, як заспокійливе людьми з гіперактивною поведінкою.

Запах, аромат і ефект конопель Lemon

У самій назві криється смаковий і ароматичний потенціал цього хеша. Приємний лимонний тон фігурує і в ароматі пристигаючих суцвіть, і в димі готової марихуани. Поєднання сатіви і індіки робить ефект двояким. Ви прекрасно розслабляєтеся, але ейфорія і бадьорість розуму залишаються протягом декількох годин на стабільному рівні.