Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06041
Культура проста в гровінгі, і не викличе труднощів навіть у початківців ботаніків, тому купити врожайні насіння конопель цього стрейна рекомендується для першого грова.
Показать все Свернуть

Auto Kul-Sey feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
AK 47 x Auto Critical+
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
вплив ейфорично-п'янкий
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Kul-Sey feminised Bang Seeds

Автоквітуче насіння конопель Kul-Sey feminised утворюють середнього розміру високоврожайні рослини. Сорт відрізняється бездоганним імунітетом, який дозволяє протистояти несприятливим факторам навколишнього середовища в аутдорі. Культура проста в гровінгі, і не викличе труднощів навіть у початківців ботаніків, тому купити врожайні насіння конопель цього стрейна рекомендується для першого грова.

Висота куща становить не більше 150 сантиметрів. Великі суцвіття здатні надломити гілки. Щоб цього не допустити, конопляру слід своєчасно підв'язати гілки з найбільш масивними бутонами. Час цвітіння триває близько 10-12 тижнів. Шишки починають активно ущільнюватися до завершальної стадії цвітіння, тому поспішати з харвестом не варто. У ароматній смолі міститься висока концентрація тетрагідроканнабінола.

Походження конопель Kul-Sey

Фемінізовані насіння канабісу auto Kul-Sey отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds в результаті схрещування АК 47 і Auto Critical +.

Особливості вирощування конопель Kul-Sey

Гібрид прекрасно розвивається в умовах домашнього гроубокса, відкритого грунту або теплиці. Рослина буде більш продуктивна, якщо ростити її в горщику від 5 літрів, який слід наповнити живильним грунтом з змішаним вермикулітом. В якості освітлення краще використовувати лампу Днат або ЕСЛ від 150 ват.

Канабіс спокійно реагує на прищипування, а також техніки SCROG і LST. Своєчасний полив і періодичне внесення добрив необхідно забезпечити кущам, як в Indoor, так і Outdoor. З квадратного метра посівної площі гровер зніме до 800 грам якісного продукту.

Аромат і ефект конопель Kul-Sey

Дивовижний запах тропічного манго характерний висушеним шишкам цього гібрида. Дим залишає легкий ананасовий післясмак. Вплив ейфорично-п'янкий. Тіло знаходить легкість, з'являється бажання парити і творити. Ганджа підходить для вживання в денний час, а також для відпочинку в колі близьких друзів.

Медичне застосування конопель Kul-Sey

Марихуана цього штаму не медична, але стафф відмінно знімає втому, перенапруження, піднімає настрій і усуває наслідки стресу.