Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12383
Період цвітіння Auto Kronos feminised займає близько 10 тижнів, але освіту незліченної кількості кристаликів ТГК починається вже з перших тижнів зростання. Суцвіття мають витягнуту форму і щільну структуру.
Показать все Свернуть

Auto Kronos feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights x Haze
Тип:
Sativa / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Горіховий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Протягом першої години з моменту вживання спостерігається сильний прояв генів сатіви
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Радість і щастя, що переходять в хвилю релаксу і спокою
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Auto Kronos feminised GanjaVIP Seeds

Канабіс сорту Auto Kronos feminised є прекрасним вибором для кожного гровера. Усунувши всі генетичні "недоробки" брідери створили універсальну автофем. Конопля Kronos одна з найпоширеніших, стабільних і стійких стрейнів на світовому ринку канабісу.

Особливості вирощування конопель Kronos

Період цвітіння Auto Kronos feminised займає близько 10 тижнів, але формуванння незліченної кількості кристаликів ТГК починається вже з перших тижнів зростання. Суцвіття мають витягнуту форму і щільну структуру. При своєчасному поливі, внесення добрив, а також належному освітленні, рівень ТКГ в Auto Kronos feminised досягне 20%. Такий показник гарантує дуже захоплюючий і тривалий ефект.

Auto Kronos feminised прекрасно підійде для першого грова. Штам не вередливий, тому допущення невеликих помилок в процесі культивації ніяк не відіб'ється на отриманні майбутнього врожаю.

Auto Kronos feminised справляється з будь-якого роду інфекціями і грибками, прекрасно переносить зміну погоди в умовах аутдору. Незалежно від способу вирощування сорт завжди радує гроверів смолистим і важким врожаєм ароматних шишок.

Штам Kronos вийшов завдяки схрещуванню повсюдно відомих сортів канабісу Haze і Northern Lights. Перейнявши у своїх батьків тільки найкраще, Kronos став справжнім улюбленцем не тільки серед споживачів і культиваторів, але і серед брідерів.

Ефект і аромат конопель Kronos

Аромат Auto Kronos feminized нагадує запах лісового горіха тонко поєднується з деревно-сандаловим нотами. Післясмак, який залишається від вдихання щільного диму дивно приємний і запам'ятовуючийся. Спочатку сорт воліє на організм ефект сатіви. У цей момент все тіло вібрує енергією і прагненням пізнати і зробити. Через деякий час дозволяє насолодитися спокоєм, умиротворенням і спогляданням як самого себе, так і навколишнього світу.

Відмінні медичні властивості Kronos дозволяють впоратися з такими недугами як: мігрень, стрес, депресія будь-якої стадії, стомленість, безсоння, а також м'язові і душевні болі.