Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06602
Повний життєвий цикл становить 56 днів. Середні по висоті кущі дуже легкі в вирощуванні і не викликають проблем з моменту появи паростків.
Показать все Свернуть

Auto Killer Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush x Auto 3 поколения
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий і потужний
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Killer Kush feminised Ganja Seeds

Насіння канабісу auto Killer Kush feminised відносяться до індіка-домінантних сортів. Дане насіння конопель утворює дійсно енергійні у всіх сенсах рослини, які виробляють велику кількість потужних високоякісних суцвіть з великою кількістю смоли за дивно короткий час. Повний життєвий цикл становить 56 днів. Середні по висоті кущі дуже легкі у вирощуванні і не викликають проблем з моменту появи паростків. Створювані бруньки виділяють чудовий кушевий запах. Жоден любитель індіки не залишиться байдужим до такого смачного і сильнодіючого продукту.

Походження конопель Killer Kush

Створення дивного штаму потребувало від селекціонерів професійності і  немалих зусиль. Автоквітучий Killer Kush feminised був отриманий шляхом схрещування OG Kush з автоквітом третього покоління. Праця генетиків виправдалася високим попитом насіння цього гібриду.

Вирощування конопель Killer Kush

Стрейн елементарний в культивації як в приміщенні, так і в outdoor. Растішки повинні бути забезпечені стандартною дієтою, без будь-яких надлишків. Вибираючи грунт, слід знайти варіант, де показники фосфору, калію і азоту максимально наближені до одного значення, а рівень рН не перевищує 6. На стадії вегетації, для автоквітучої культури поживності такої землі більш ніж достатньо. Додаткову підгодівлю слід вносити на явній стадії цвітіння. Канабіс бажано поливати часто, але помірно. Для гібрида характерна досить розвинена коренева система, тому в indoor варто використовувати 15-літровий горщик. У домашньому гроубоксі площею 1 м2, конопляр зможе виростити 400-450 грам шикарних шишок, а растіха висаджена на вулиці порадує 60-200 грамами бутонів (залежить від природних факторів і уважності гровера).

Аромат і ефект конопель Killer Kush

Пахощі травички дуже інтенсивні, з нотами цитрусових і дизельним (Chemdawg-подібним) відтінком. Післясмак диму злегка кислуватий. Вплив розслабляючий і потужний, ідеально підходить для того, щоб заспокоїтися і зняти моральну напругу. Стафф стане бездоганним помічником в разі трудової перевтоми, дозволить благополучно відсторонитися від ділових думок і повноцінно відпочити.

Медичне застосування конопель Killer Kush

Лікарською марихуану цього сорту не визнають, але шанувальники помічають її тонізуючу дію, що сприяє зануренню в сон. Ефект завершується почуттям голоду, тому курцеві варто бути підготовленим (рекомендується закупитися улюбленими солодощами).