Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1859
Незважаючи на відмінні адаптивні характеристики штаму, купити насіння марихуани авто Джет 47, буде не кращим рішенням для тих, хто тільки освоює коноплярство. Зате любителям експериментів і застосування всіляких технік вирощування сорт підійде як не можна краще.
Показать все Свернуть

Auto Jet 47 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
AK47 x Lowryder2 x White Widow
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
практично миттєво розслаблює, відволікаючи від повсякденності і налаштовуючи на позитивний лад
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Jet 47 feminised Ganja Seeds

Генетично дуже складне схрещування трьох стрейнів у бридерів банку насіння GanjaSeeds пройшло ідеально. Підсумком кросу видатних AK47, Lowryder2 і White Widow стало народження нової зірки в світі комерційної марихуани, і вона отримала назву auto Jet 47 feminised. Така потужна генетика позитивно позначилася на властивостях нового гібрида і фемінізоване насіння конопель авто Джет 47 стане відмінним придбанням для шанувальників цікавих і неординарних сортів.

Загальні характеристики конопель Jet 47

Домінування в фенотипі Sativa відображено у зовнішності дорослих рослин сорту. Навіть з урахуванням щодо середнього зросту (60-110 сантиметрів), один кущ по сезону дає 25-45 грам марихуани або приблизно 300-500 грам в перерахунку на квадратний метр площі посіву. Для того, щоб зібрати такий урожай, гроверу знадобиться не менше десяти тижнів очікування. У базовому варіанті, період дозрівання наступає через 70 днів з моменту прокльовування паростків. Частка ТГК в сухій масі на середньому рівні, а відсоток КБД і того нижче.

Вирощування конопель Jet 47

Незважаючи на відмінні адаптивні характеристики штаму, купити насіння марихуани авто Джет 47 буде не кращим рішенням для тих, хто тільки освоює коноплярство. Зате любителям експериментів і застосування всіляких технік вирощування сорт підійде як не можна краще. Він швидко адаптується до змін середовища вирощування і його умов. У період вегетації на себе звернуть увагу довгаста форма куща і його щільна фактура. Самі шишки з насиченого зеленого переходять поступово в більш світлі відтінки, у міру наповнення смолами, а листя навпаки темніє. Нерідко гровери застосовують підживлення помірного дозування, як інструмент стимулювання веги. Auto Jet 47 feminised прекрасно культивується будь-яким з трьох основних методів.

Медичне застосування конопель Jet 47

У цього сорту конопель вражаючий спектр застосування в лікуванні і профілактиці захворювань. Марихуану використовують при артриті і онімінні, різних спазмах і болях. Також її рекомендують застосовувати як профілактичний засіб особам, що страждають від панічних атак і людям з порушеннями апетиту.

Аромат і ефект конопель Jet 47

Всупереч сатівному походженню, в смаку канабісу виразно присутній аромат Indica, доповненням якого є нотки цитруса і післясмак з гірчинкою. Дим характеризується класичним смаком трави з легкими прянощами на видиху. Марихуана впливає потужно, і практично миттєво розслабляє, відволікаючи від повсякденності і налаштовуючи на позитивний лад.