Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06038
Елітне насіння конопель auto Jasybay feminised були отримані генетиками BangSeeds шляхом схрещування добірних сортів мексиканської сатіви з легендарним психоактивним Афгані.
Показать все Свернуть

Auto Jasybay feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mexican Sativa x Afghani
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля ейфорійного зльоту перейде в розслаблення
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Jasybay feminised Bang Seeds

Автоквітучий фемінізований гібрид Jasybay - чудова культура, що володіє медичним потенціалом, високою врожайністю і прекрасними смакоароматична якостями. Концентрація ТГК в смолі рослин досягає 20%. Фемінізовані насіння конопель цього стрейна гарантовано дадуть тільки жіночі сходи, які самостійно перейдуть в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня (режиму). Рослини формують величну центральну колу і кілька пар міцних вузлуватих бічних гілок.

Цвітіння триває 10-12 тижнів і супроводжується вишуканим ягідним ароматом. У висоту кущі досягають 60-70 сантиметрів, що дозволяє цінителям аутдору легко замаскувати свою плантацію на вулиці серед невисоких чагарників і густої трави.

Походження конопель Jasybay

Елітне насіння конопель auto Jasybay feminised були отримані генетиками BangSeeds шляхом схрещування добірних сортів мексиканської сатіви з легендарним психоактивним Афгані.

Особливості вирощування конопель Jasybay

Якщо початківець гровер ще не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний медичний штам - ідеальний вибір. Рослини добре відгукуються на всі техніки культивації, спрямовані на збільшення врожайності (за винятком клонування). Масивна коренева система кущів зажадає великих ємностей для вирощування від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат, в залежності від розмірів гроубокса.

Удобрюють цей сорт після 40-го дня життя. Як підгодівлі рекомендується використовувати органіку. З квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних сухих бутонів, покритих щедрим килимом діамантових трихом.

Аромат і ефект конопель Jasybay

Якщо садівник вирішить подрібнити сухі і проліковані суцвіття цього гібрида, то весь простір кімнати заповниться чудовим ароматом свіжих лісових ягід. Білосніжний дим залишить приємно-солодкуватий присмак і подарує кілька послідовних хвиль ейфорійного зльоту, що супроводжуються відчуттям вільних потоків в тілі і низкою геніальних відкриттів. Поступово тіло розслабиться, а на обличчі зафіксується життєрадісна посмішка.

Медичне застосування конопель Jasybay

Терапевтичний потенціал цієї культури дозволяє використовувати екстракти і висушені шишки для лікування безлічі психічних захворювань, в тому числі епілепсії і шизофренії. Також штам використовують як панацею від глаукоми, депресії та безсоння.