Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06037
Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - кращий вибір. Рослини самостійно перейдуть в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня і не зажадають до себе зайвої уваги і турботи.
Показать все Свернуть

Auto Issyk feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mazar x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
супроводжується майже наркотичним сп'янінням зі збереженням ясності розуму
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Issyk feminised Bang Seeds

Auto Issyk feminised - унікальний індікоа-домінуючий гібрид від досвідченої команди генетиків сідбанка BangSeeds. Стрейн відрізняється невибагливістю до умов культивації, незворушністю перед погодними примхами, а також має високий імунітет, який дозволяє йому протистояти епідемії цвілі і гнилі. До переваг культури можна також віднести концентрацію тетрагідроканнабінола в смолі - 21%, що досить багато, враховуючи, що сорт автоквітучий. Також позитивною стороною стрейна є відмінний солодкуватий аромат.

Цвітіння рослин триває 10-12 тижнів. У висоту кущі досягають 100 сантиметрів в умовах гроурума, а на вулиці можуть витягуватися до 120-130 см.

Даний сорт канабісу поступливий і не вибагливий. Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель замовити для першого грова, то даний штам - кращий вибір. Рослини самостійно перейдуть в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня і не зажадають до себе зайвої уваги і турботи.

Походження конопель Issyk

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейна Issyk були отримані генетиками в результаті схрещування унікального стрейна Mazar з Ruderalis.

Особливості вирощування конопель Issyk

Перед висадкою в грунт, насіння конопель auto Issyk feminised рекомендується попередньо замочити на 12-24 години в воді і проростити між вологими ватними дисками. Така процедура дозволить домогтися стовідсоткової схожості. Коли "горіхи" проклюнуться, то їх делікатно (пінцетом) пересаджують у великі горщики від 6 літрів на глибину не більше 0,5-0,7 см. В якості поживного субстрату використовують суміш кокосового волокна з перлітом і збагаченим грунтом (в рівних пропорціях) .

Рослини добре тренуються, піддаються техніці SCROG і LST. При висвітленні від 250 ват Днат гровер зможе зняти до 800 грам сухих ароматних бутонів, покритих щедрим килимом блискучих трихом. Погодьтеся, що такий показник врожайності - рекорд для автофем.

Смолистість цього сорту канабісу відкриває перед гровером можливість виготовити чудової якості гашиш зі стриженої на харвесті листя.

Аромат і ефект конопель Issyk

Висушені шишки цієї культури виділяють приємний аромат східних солодощів з відтінками пахощів. Насичений маслами дим залишає терпкий післясмак і дарує потужний цілком захоплюючий ефект, який супроводжується майже наркотичним сп'янінням зі збереженням ясності розуму і контролем уваги.

Медичне застосування конопель Issyk

Даний strain не відноситься до медичних, однак має знеболюючий і заспокійливий потенціал.