Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06034
Фемінізовані насіння конопель автоквітучого сорту Irgiz - результат тривалої і копіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Щоб вивести гібрид, брідери схрестили унікальний штам Mango з легендарним автоквітучим Big Bang.
Показать все Свернуть

Auto Irgiz feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mango x Auto Big Bang
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дарує приємне відчуття невагомості, геніальних відкриттів і творчого підйому
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Irgiz feminised Bang Seeds

Auto Irgiz feminised - справжній тропічний смарагд від селекціонерів сідбанка BangSeeds. Дивно солодкий аромат стиглого манго заповнить всю кімнату, в якій буде стояти гроубокса. Запах настільки приємний, що іноді гровер навмисно відключають на час вентиляцію, дозволяючи пахощі заповнити весь простір. Крім смакоароматичних якостей, стрейн має високий потенціал врожайності, а також невибагливий до умов культивації. Якщо початківець гровер ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого гров, то даний фруктовий штам - ідеальний вибір. Рослини не бояться переливів, стійко переносять різкі перепади температури і погодні примхи в умовах відкритого грунту.

У висоту рослини досягають 70-80 сантиметрів в умовах гроурума. Аутдор може піднести сюрприз, адже кущі витягуються до 130 см, що не завжди зручно на відкритій місцевості. Життєвий цикл рослини (від розсади до харвесту) триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Irgiz

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого сорту Irgiz - результат тривалої і кропіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Щоб вивести гібрид, брідери схрестили унікальний штам Mango з легендарним автоквітом Big Bang. Одержаний стрейн ввібрав в себе тільки кращі характеристики батьківських ліній, а саме: невибагливість у вирощуванні, чудовий аромат, потужний вплив і імунітет. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин становить 20%.

Особливості вирощування конопель Irgiz

Культивація цього штаму канабісу не викличе труднощів і не зажадає від садівника зайвої уваги. Рослини чудово реагують на помірне внесення добрив після 40-го дня життя, а також на регулярний полив. Для розкриття потенціалу врожайності рослинам будуть потрібні горщики від 5-7 літрів, а також потужне освітлення від 250 ват Днат. В якості поживного субстрату використовують суміш крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунта.

Кущі добре гнуться, піддаються техніці LST і SCROG. Забезпечивши плантації оптимальними умовами, гровер може зняти до 800 грам сухих іскристих суцвіть з одного метра квадратного. Погодьтеся, що це досить непоганий врожай для автоквіта.

Аромат і ефект конопель Irgiz

Ароматична палітра сухих суцвіть цієї культури наповнена яскравим відтінком тропічного манго. Густий і насичений маслами дим подарує приємне відчуття невагомості, після якої почнеться тривале ковзання по гранях життєвого кристала натхнення, геніальних відкриттів і творчого підйому. Підходить для вечірнього і денного вживання.

Медичне застосування конопель Irgiz

Даний стрейн не володіє медичним потенціалом, але марихуана може використовуватися в якості підвищенного життєвого тонуса.

У нашому магазині можна купити насіння конопель auto Irgiz feminised у фірмовій упаковці післяплатою.