Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1736
Auto Hindu Kush feminised є чудовим штамом канабісу з переважанням індіки. Невисокий зріст і невибагливість у догляді дозволяють з легкістю культивувати його новачкам. Кущі досягають 80 сантиметрів, але показники врожайності здивують навіть бувалих коноплярів.
Показать все Свернуть

Auto Hindu Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder x Hindu Kush x Masterkush
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
дуже сильний аромат з відтінком цитрусових
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
заспокоює і занурює в стан релаксації
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Hindu Kush feminised Ganja Seeds

Auto Hindu Kush feminised є чудовим штамом канабісу з переважанням індіки. Невисокий зріст і невибагливість у догляді дозволяють з легкістю культивувати його новачкам. Кущі досягають 80 сантиметрів, але показники врожайності здивують навіть бувалих коноплярів. На одному квадратному метрі боксу можна зібрати до 450 грам смолистих шишок. Рівень ТГК Auto Hindu Kush feminised рекордно високий для автоквітучого насіння конопель і становить 20%.

З насіння канабісу виростає невисока і компактна рослина з короткими бічними гілками і великими просмоленими суцвіттями. Якщо застосувати техніку вирощування канабісу SCROG, то можна зняти гідний урожай однакових за розміром шишок.

Весь час цвітіння кущ виділяє божественний аромат, який доведеться приховувати. Для цього систему вентиляції оснащують вугільним фільтром.

Щоб не допустити появи цвілі, необхідно встановити досить потужну вентиляційну систему і забезпечити обдув рослини на весь період її життя.

Автоквітучий фемінізований сорт канабісу має короткий життєвий цикл і обрадує гровера дозрілими липкими шишками вже через 70 днів.

Auto Hindu Kush feminised має хорошу імунну систему, завдяки якій стає практично несприйнятливим до різких перепадів температур, а також пробачає гроверу-початківцю помилки з переливами.

Родовід Hindu Kush

Насіння канабісу Auto Hindu Kush feminised - чудовий гібрид, створений при схрещуванні насіння конопель F1 покоління. Даний стрейн має шляхетне коріння. Його прабатьками є Hindu Kush і Masterkush, а також легенда автоквітів- Lowryder. Такий родовід дозволив Auto Hindu Kush feminised зберегти кращі характеристики своїх батьків, і дозволив йому стати одним з найбільш затребуваних сортів на ринку насіння канабісу. Автоквітучий штам ось уже кілька років є улюбленцем гроверів по всій Землі.

Воістину легендарна генна суміш наділила Hindu Kush неймовірною стійкістю до несприятливих зовнішніх факторів.

Особливості вирощування конопель Hindu Kush

Так як рослини Auto Hindu Kush feminised не мають схильності до розвитку бічних гілок, то вся міць і батьківський потенціал сорту йде прямо в центральну колу. В кінці цвітіння рослина нагадує невелику ялинку. Завдяки такій незвичайній структурі куща можна ефективно застосовувати техніку SCROG в індорі. Для рослини не потрібний великий обсяг горщика. Досить 5-7 літрів, щоб кущ обдарував гровера прекрасним урожаєм.

Оптимальний режим світла становить 20 \ 4 з переходом на 18 \ 6 після 45 днів зростання. Низькорослість куща дозволить вирощувати його в невеликих боксах і навіть в системному блоці.

Стрейн через свою стійкість і невибагливість однаково добре росте як в індорі, так і на відкритому повітрі. При вирощуванні канабісу на вулиці висота рослини може досягати 100 сантиметрів, а врожайність у 50-90 грам приємно здивує.

Вирощування конопель Hindu Kush вдома

В домашніх умовах автоквітучий Hindu Kush показує гідні результати. Рослина любить багато світла, енергозберігаюча лампа 100-250-ватної потужності дозволить каннабісу розкрити весь наявний потенціал. Віддаючи перевагу лампі ДНат, гровер досягне максимального врожаю смолистих шишок.

Коренева система гібрида не дуже велика, тому рекомендується використовувати горщики 5-10 літрів. Грунт необхідно підготувати заздалегідь. Для всіх низькорослих автоквітучих сортів канабісу рекомендується використовувати наступний грунт.

Приготування землі:

Магазинний грунт з вмістом мікроелементів в рівних частках, що не перевищують позначку в 300 (азот, фосфор, калій), необхідно змішати з 2 літрами вермикуліту і одним літром кокогрунту.

Такий склад дасть землі пористу структуру і дозволить кореневій системі розвиватися швидко і без перешкод.

Кущ коноплі споживає воду не тільки корінням, а й через листя, тому необхідно один-два рази на день змочувати його пульверизатором.

Штам не любить велику кількість добрив. У разі його підживлення використовують продукцію перевірених виробників згідно з інструкцією.

Довідка! При вирощуванні автоквітучих фемінізованих сортів конопель з використанням магазинного грунту - удобрювати кущі необов'язково. Поживних елементів, які містяться в даному грунті цілком достатньо для повноцінного росту і розвитку рослини.

Вирощування конопель Hindu Kush на вулиці

Вирощувати Auto Hindu Kush feminised у відкритому грунті досить просто. Невибагливість і відмінний імунітет не дозволять мінливим погодним умовам вплинути на ріст і розвиток куща, а також на формування самих шишок. Значна перевага сорту полягає в тому, що він добре приймає різного типу грунт.

Велика кількість коноплярів віддає свою перевагу даному сорту канабісу, адже його можна висаджувати в три хвилі. Перша хвиля - початок травня; друга хвиля - перші числа червня; третя хвиля - початок липня. Це чудова можливість насолоджуватися протягом всього сезону чудовими ароматами і зробити відмінні запаси на зиму.

Перед висадкою канабісу не обов'язково викопувати великі і глибокі лунки. Обсягу в 5-10 літрів буде цілком достатньо. Більш якісного врожаю на відкритому повітрі можна досягти, якщо кущ буде рости в тканинному горщику.

У порівнянні з пластиковими відрами тканинний мішок має колосальну перевагу. Ємність з тканини надає кореневій системі доступ до повітря, що є своєрідною вентиляцією і ефектом «повітряного підрізання коренів». За рахунок цього прискорюється розвиток куща, а кількість кристалічних шишок збільшується.

Довідка! У разі неможливості частого поливу в аутдорі перед висадкою розсади слід додати в центр горщика невелику кількість гідрогелю. Він насититься вологою, і поступово буде віддавати її корінню.

Смакові якості і ефект конопель Hindu Kush

Якісний догляд за Auto Hindu Kush feminised подарує потужний урожай, при споживанні якого курець відчуває виключно позитивні почуття. Сорт відомий в світі своїм неймовірним наркотичним впливом на все тіло. З перших хвилин після затяжки можна відчути піднесений «хай», після якого настає умиротворення.

Суцвіття мають потужний вплив своїм високим рівнем вмісту ТГК. Цей сорт канабісу з легкістю знімає будь-яку втому і позбавляє від стресу, заспокоює і занурює в стан «релаксації». Постійний біг думок припиниться, і з'явиться можливість насолодитися тишею і спокоєм.

У момент вживання растаман перейметься цілим міксом різних ароматів. Дим наповнений нотками лимона, маракуї, апельсина і навіть карамелі. В сукупності, аромат досить різкий і сильний, він потрапляє в самий центр свідомості і точно не дасть себе забути.

Auto Hindu Kush feminised володіє великим медичним потенціалом. Його вживають для зняття больових синдромів, а також при безсонні і хронічній втомі. Штам призначають пацієнтам, що страждають на бронхіальну астму і розсіяний склероз.