Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1735
Під час цвітіння, суцвіття виділяють досить інтенсивний аромат, тому не буде зайвим заздалегідь подбати про встановлення якісної системи повітряної фільтрації, якщо ви віддаєте перевагу гровінгу в індорі. Рослини швидко набирають зелену масу і формують потужні суцвіття.
Показать все Свернуть

Auto Himalaya Blue Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Blue Himalaya x New York City Diesel
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
домінування індіки зумовило убивчість канабісу та його потужний, практично миттєвий стоун-ефект
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Himalaya Blue Diesel feminised Ganja Seeds

Селекціонери сідбанку Ganja Seeds просто не могли підвести, провівши ефективний крос таких затребуваних сортів, як New York City Diesel і Blue Himalaya з найчистішим непальським ruderalis. Так, саме так виглядає коротка історія появи нового гібрида під назвою Auto Himalaya Blue Diesel feminised. У автоквітучого фемінізованого штаму є всі задатки, щоб стати одним з флагманів лінійки зазначеного банку насіння.

Загальні характеристики Himalaya Blue Diesel

Сорт Гімалайський Блакитний Дизель відрізняється порівняно невисоким зростом у дорослих рослин (близько 50-80 сантиметрів), який залежить від локації для гровінга. Для повного циклу цвітіння вистачає від семи до дев'яти тижнів, зі збором врожаю ближче до десятого тижня. Не забувайте, що один кущ гроверу приносить близько 30-50 грам сухої речовини, готової до вживання. Але цей показник також безпосередньо пов'язаний з методом вирощування, тому в аутдорі маса може бути трохи більше заявленої.

Вирощування конопель Himalaya Blue Diesel

Під час цвітіння суцвіття виділяють досить інтенсивний аромат, тому не буде зайвим заздалегідь подбати про встановлення якісної системи повітряної фільтрації, якщо ви віддаєте перевагу гровінгу в індорі. Рослини швидко набирають зелену масу і формують потужні суцвіття. Візуально звичайне фемінізоване насіння конопель Himalaya Blue Diesel feminised, ближче до піку зрілості, порадує коноплярів оригінальним синім кольором з фіолетовим відливом. В цілому, сорт можна сміливо рекомендувати, як дебютантам гровінга, так і досвідченим майстрам вирощування.

Медичне застосування конопель Himalaya Blue Diesel

З урахуванням статусу, Himalaya Blue Diesel feminise ефективно використовується медиками, як анестетик. Причому це стосується усунення больових відчуттів будь-якого походження, від мігрені, до м'язових спазмів і головних болів. Також сорт можна назвати прекрасним антистресом і засобом для зміцнення сну.

Аромат і ефект конопель Himalaya Blue Diesel

Авто насіння конопель даного гібрида виробляють дуже ароматну марихуану, в запаху якої присутні не тільки цілком очікувана чорнична нота, а й апетитна суміш з фруктів і прянощів, злегка приправлена тонкими відтінками дизельного палива. Домінування індіки зумовило убивчість канабісу та його потужний, практично миттєвий стоун-ефект. Він поглинає все ваше тіло і не відпускає впродовж кількох годин. Будьте готові до кращого тріпу у вашому житті разом з відбірними бошками Аuto Himalaya Blue Diesel feminised.