Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1734
Однією з досить привабливих генетичних особливостей штаму є шикарна стійкість до утворення цвілі і грибкових захворювань. Стрейн добре пристосований до культивації в гроубоксі або на вулиці.
Показать все Свернуть

Auto Heaven feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x Mazar
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
желательно использовать угольные фильтры, чтобы меньше привлекать внимания окружающих.
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і розслаблюючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Heaven feminised Ganja Seeds

Сорт Heaven від банку Ganja Seeds швидко завоював популярність, за рахунок потужного стоун-ефекту і надзвичайно високих врожаїв. Крос рудералісу з елітними AK-47 і Mazar, привів до створення неймовірно стійкого і стабільного гібрида, який став однією із справжніх зірок не тільки в асортименті названого сідбанка, але і на комерційному ринку в цілому.

Загальні характеристики конопель Heaven

З фемінізованих автоквітучих «горішків» виростають порівняно невисокі кущі від 70 до 170 сантиметрів. Відкритий грунт принесе вам з одного куща урожай від 70 до 250 грам з рослини. В індорі на одному квадратному метрі може вийти не менше 600 г високоякісної марихуани з ТГК до 20% і КБД не менше 0,1%. Цвітіння в закритому просторі триває не довше восьми тижнів, а на відкритому повітрі період затягується до одинадцяти. Дату харвесту заздалегідь передбачити неможливо, тому просто уважно спостерігайте за своїми «улюбленицями».

Вирощування конопель Heaven

Однією з досить привабливих генетичних особливостей штаму є шикарна стійкість до утворення цвілі і грибкових захворювань. Стрейн добре пристосований до культивації в гроубоксі або на вулиці. Auto Heaven feminised придатний для дебютного грову початківців-коноплярів. Новачки будуть приємно здивовані густою гіллястою основною колою і щільним шаром апетитної смоли. Єдине, що в умовах гроубоксу не буде зайвим це фільтрація повітря. Бажано використовувати вугільні фільтри, щоб менше привертати уваги оточуючих.

Медичне застосування конопель Heaven

Суцвіття використовують як природний анестетик, а також засіб, що стимулює апетит і стабілізує сон. Інші властивості ще не розкриті. Але, напевно, в майбутньому список може суттєво розширитися.

Аромат і ефект конопель Heaven

Стійкий аромат властивий не лише дорослим квітучим рослинам, а й готовій сухій речовині. Приємні фруктові нотки відмінно доповнюють землисті відтінки, ближчі до класичного хешу. Вплив швидкий і потужний, розслаблює з перших затяжок вишуканим димом.