Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1732
Короткі бічні гілки стрімко нарощують масу шишок, а все листя до кінця циклу повністю покривається жирним килимом блискучих трихом.
Показать все Свернуть

Auto Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Haze, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Roadrunner x JYD Haze x Lowryder 1
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля релаксу і легкої ейфорії
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Haze feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Haze - чудовий гібрид, який успадкував від материнської генетики психоактивну міць і приголомшливу смакоароматичну композицію. Сходи відрізняються спокійною невередливою вдачею, піддаються тренуванням і відцвітають в рекордні навіть для автоквітів терміни. Коротка, майже не помітна фаза вегетації і цвітіння в 8 тижнів дозволили стрейну збирати лаври пошани і поваги по всьому світу.

Короткі бічні гілки стрімко нарощують масу шишок, а все листя до кінця циклу повністю покривається жирним килимом блискучих трихом, що дозволяє виготовити дивовижної якості гашиш. Рослини рідко досягають метрової висоти і можуть спокійно рости в невеликих гроубоксах.

Родовід конопель Haze

Насіння конопель Аuto Haze feminised було отримане в результаті схрещування естетично прекрасного і компактного Roadrunner з JYD Haze і Lowryder 1. Результатом схрещування став чарівний фемінізований гібрид з ознаками автоквіту.

Особливості вирощування конопель Haze

Насіння конопель Аuto Haze feminised відмінно підходить для домашньої оранжереї і відкритого грунту. Перед висадкою в торф'яну суміш горішки рекомендується замочити і проростити. Добрива будуть потрібні тільки на 40 день. Якщо забезпечити своїх дівчаток високопоживним субстратом, то можна і зовсім не використовувати прикормку і стимулятори протягом усього циклу. Запах ближче до харвесту стійкий і їдкий, тому рекомендується оснастити гроубокс вентиляцією з вугільним фільтром або використовувати маскуючі засоби.

Коренева система рослин каннабісу любить об'ємні горщики від 5-7 літрів. Якщо гровер вирішить виростити монстра, то може використовувати ємність в 15-20 літрів. Рекомендоване освітлення: 150-400 Ватт Днат. Урожайність в аутдорі складе 50-100 грам з куща і до 450 г з одного квадратного метра при SCROG. Якщо Ви вирішите купити насіння конопель Аuto Haze fem, то зможете зібрати до 4 врожаїв за сезон.

Смак і ефект конопель Haze

Оригінальний хейзовий аромат подрібнених сухих суцвіть закрутить голову навіть досвідченому цінителю селекційних шишок. Витончена ароматична палітра приховує в собі нотки ладану, кедра і хвої. Насичений маслами дим залишає м'який цитрусовий післясмак і моментально викликає хвилю релаксу і легкої ейфорії. Рівень КБД в даному стрейні надзвичайно високий, що дозволяє використовувати екстракти смоли в цілющих цілях.

Медичні властивості конопель Haze

Відмінно береться з нападами тривоги і дратівливості. Надає седативний ефект і допомагає вийти з депресії.