Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1855
Успадкований імунітет і невибагливість дозволяє навіть початківцям садівникам, які тільки ступили на шлях гровінга, отримати високий урожай при мінімальних витратах.
Показать все Свернуть

Auto Haze 2.0 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Haze x Jack Herer's
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний «хай»
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
91 грн.
46 грн.

Описание Auto Haze 2.0 feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Haze 2.0 виробляє живучі сходи, які не потребують підвищеної уваги і піклування. Стрейн рекомендований як початківцям садівникам, так і досвідченим гроверам, які вирішили в короткий термін отримати прекрасний урожай смолистих бутонів з чудовим ароматом і потужним психоактивним впливом. Рослини формують міцний центральний стовбур і безліч бічних гілок, які формують безліч важких і тугих суцвіть.

Висока продуктивність смоли дозволила штаму вийти в лідери сортів, придатних для виробництва якісного гашишу. Період цвітіння триває не більше 80 днів, а врожайність може досягати 150 грам з одного куща в умовах відкритого грунту. Життєвий цикл від насіння до харвесту становить всього 11 тижнів. Рослини відмінно почувають себе в обмежених і маленьких гроубоксах так як рідко перевищують розмір 60-80 сантиметрів у висоту.

Родовід конопель Haze 2.0

Насіння конопель Auto Haze 2.0 feminised було отримане в результаті схрещування оригінального клону Jack Herer і автоквітучого Хейз. Успадкований імунітет і невибагливість дозволяє навіть початківцям садівникам, які тільки ступили на шлях гровінга, отримати високий урожай при мінімальних витратах.

Особливості вирощування конопель Haze 2.0

Насіння коноплі має високий відсоток схожості до 99% за умови грамотного пророщування. Воно ідеально підходить для культивації у відкритому і закритому грунті. На вулицю розсаду висаджують при усталеній нічній температурі + 10. Автоквітучі характеристики дозволять заповзятливим коноплярам зняти до 4 врожаїв за сезон.

Рекомендоване освітлення: 150-400 Ватт Днат. Кореневій системі канабісу потрібен горщик від 5-7 літрів. Удобрювати паростки можна з 40 дня. На ранньому етапі життя кущика буде достатньо поживних елементів, що містяться в грунті. Урожайність з одного квадратного метра складе до 450 грам.

Смак і ефект конопель Haze 2.0

Сухі бутони сорту заповнять простір чудовою фруктовою композицією. Аромати манго, папайі, груші і цитрусових неймовірним чином поєдналися в гармонійному коктейлі штаму завдяки багатому терпеновому профілю в смолі рослин. Дим густий і маслянистий. З першої затяжки дарує відчуття окриленості, захоплення і творчого натхнення.

Медичні властивості конопель Haze 2.0

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати сухі суцвіття і екстракти для підвищення життєвого тонусу, зняття тривожних і стресових станів, а також при сильних больових відчуттях і хронічній втомі.