Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1851
При середніх показниках ТГК і КБД, гроверів незмінно радує обсяг врожаю, який становить до півкілограма добірних сухих шишок з неповторним смаком.
Показать все Свернуть

Auto Great White feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder #2 x Great White Shark
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
при середніх показниках ТГК і КБД, гроверів незмінно радує обсяг врожаю, який становить до півкілограма добірних сухих шишок з неповторним смаком
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний ефект поглинає весь організм, плавно розтікаючись і заспокоюючи на тривалий час
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Great White feminised Ganja Seeds

Фемінізований автоквітучий сорт Great White - підсумок тривалої роботи селекціонерів відомого сідбанка GanjaSeeds. Експерти вдало провели крос Lowryder # 2 і Great White. Цікаво, що гібрид і далі живе своїм життям. Команда бридерів продовжує удосконалювати отриманий раніше продукт. Не виключено, що найближчим часом на ринку з'явиться ще більш просунутий і потужний штам. Сьогодні якісне насіння конопель доступне кожному бажаючому, необхідно всього лише зробити замовлення прямо на нашому сайті.

Загальні характеристики конопель Great White

Від висадки в грунт до харвесту пройде приблизно вісім тижнів, але цей термін може бути, як меншим, так і більшим, в залежності від умов культивації. На цвітіння потрібно не менш ніж 49 днів. При середніх показниках ТГК і КБД, гроверів незмінно радує обсяг врожаю, який становить до півкілограма добірних сухих шишок з неповторним смаком. Висота рослин рідко перевищує метрову позначку, що дуже зручно для індора.

Вирощування конопель Great White

У Great White немає чіткого пріоритету в методі вирощування. Кущі прекрасно себе почувають не тільки в закритому просторі, включаючи теплиці, а й у відкритому грунті. В кінці сезону вас чекатиме приємний сюрприз у вигляді потужних «бошек» з великою кількістю смол по всій їх поверхні. Гібрид буде не кращим варіантом для початківців коноплярів, до нього обов'язково варто повернутися, але лише коли у вас буде досвід роботи з культурою в цілому.

Медичне застосування конопель Great White

Лікарські властивості марихуани протистоять проявам гіперактивності, підвищеній збудливості і більшості больових відчуттів, безсонні, мігрені і м'язових спазмів. У невеликих дозах може прекрасно формувати відчуття умиротворення і спокою.

Аромат і ефект конопель Great White

Готові до вживання суцвіття мають легкі цитрусові нотки. З перших затяжок церебральний ефект поглинає весь організм, плавно розтікаючись і заспокоюючи на тривалий час. Про можливість передозування говорити не доводиться. Вплив сильний.