Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03793
При культивації представленого штаму не виникне складнощів і труднощів. Рослина ідеально сприймає будь-який запропонований вид грунту, а також однаково добре розвивається в умовах теплиці, відкритого грунту і боксу.
Показать все Свернуть

Auto Gorilla Glue feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Gorilla Glue x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відправляє в нокаут
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Gorilla Glue feminised Ganja Seeds

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель даного сорту користується величезною популярністю серед гроверів професіоналів і дебютантів- ботаніків. Материнські гени відомого у всьому світі стрейна Gorilla Glue наділяють штам високим показником ТГК в 23%, прекрасною врожайністю і незрівнянним впливом.

Загальні характеристики конопель Gorilla Glue

Життєвий цикл рослини, з моменту прокльовування виключно жіночого автоквітучого насіння, триває протягом 75-85 днів. Максимально можлива врожайність залежить від умов навколишнього середовища і догляду, але в середньому становить близько 500 грам з одного метра квадратного. Висота куща з переважанням індічних генів не перевищує метра.

Родовід конопель Gorilla Glue

Свою назву «Клей горили» сорт отримав за рахунок величезної кількості липкої смоли, яка в момент збору врожаю буквально склеює леза ножиць. Автофемінізована версія гібрида була виведена при схрещуванні оригінального материнського штаму з Ruderalis.

Особливості вирощування конопель Gorilla Glue

При культивації представленого штаму не виникне складнощів і труднощів. Рослина ідеально сприймає будь-який запропонований вид грунту, а також однаково добре розвивається в умовах теплиці, відкритого грунту і боксу. В якості освітлення краще використовувати лампу Днат потужністю від 250 ват. Якщо гровер вирішить вносити хімічні добрива, то рекомендується заздалегідь встановити рН-метр, що дозволяє стежити за змінами кислотності грунту. В якості органічної підгодівлі ідеально підійде «настій» на гранульованому кінському гної.

Смак і ефект конопель Gorilla Glue

Високий показник тетрагідроканнабінолу буквально з однієї затяжки густого диму відправляє в нокаут, не дозволяючи повною мірою продегустувати смакову палітру марихуани. У ароматичному букеті яскраво відчувається запах соснового лісу з характерними відтінками лимона і хімічними вкрапленнями.

Медичні властивості конопель Gorilla Glue

Марихуана допомагає послабити хронічні болі, усуває стрес і тривалу депресію, повертає сон і апетит, а також сприяє позбавленню від нападів нудоти і м'язових спазмів.