Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03855
Сорт з азіатсько-американським корінням відмінно адаптований під використання технік SCROG і SOG, мабуть краще за більшість інших автофем. Шишки конопель швидко формуються в потужних суцвіттях, незалежно від обраного середовища вирощування.
Показать все Свернуть

Auto Glueberry OG feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Auto Blueberry x Gorrila Glue x O.G.
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
багатогранний, з бадьорістю в процесі куріння і поступовим розслабленням
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 165 грн.

Описание Auto Glueberry OG feminised Dutch Passion Seeds

Результат кросу Стрейна Gorrila Glue x O.G. з автоквітучим Blueberry, що є власною розробкою селекціонерів Dutch Passion, подарував шанс шанувальникам якісного канабісу познайомитися з ще одним цікавим гібридом. У 2017-му році сорт конопель з Голландії Глюберрі ОГ був нагороджений третім місцем в категорії «Автоквіт» на класичному конкурсі «Highlife Cup».

Загальні характеристики конопель Glueberry OG

Як тільки проклюнуться паростки, вам залишиться почекати до харвесту всього одинадцять тижнів. Рослини обдарують вас шикарним врожаєм не менше 100 грамів якісної сухої речовини з одного куща в індорі і від 200 грам у відкритому грунті.

Вирощування конопель Glueberry OG

Сорт з азіатсько-американським корінням відмінно адаптований під використання технік SCROG і SOG, мабуть краще за більшість інших автофем. Але і початківцям, які будуть використовувати прості стандарти світлового режиму 20/4, помірного підживлення і постійними поливами, стрейну також є чим здивувати. Шишки конопель швидко формуються в потужних суцвіттях, незалежно від обраного середовища вирощування.

Медичне застосування конопель Glueberry OG

Марихуана даного штаму ефективно використовується медиками для нормалізації стану пацієнтів, які страждають від депресії і меланхолії. Канабіс корисний, як інструмент поліпшення апетиту і допомагає вийти зі стресової ями.

Запах, аромат і ефект конопель Glueberry OG

В ароматі auto Glueberry OG фігурують тони батьківських ліній Blueberry (фруктово-ягідний мікс) і Diesel (трохи згорілого дизеля). Смак марихуани солодкий і приємний. Ефект багатогранний, з бадьорістю в процесі куріння і поступовим розслабленням. Сатіва і індіка в фенотипі звично гармоніюють, створюючи особливі відчуття.