Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04112
Елітне насіння конопель auto Galaktika feminised припаде до вподоби поціновувачам індорної і аутдорної культивації. Рослини не вибагливі до типу грунту і повністю розкривають свій потенціал в горщиках, об'ємом від 8 літрів. Використовуючи техніку SCROG, садівник зможе отримати до 500 грам чудових суцвіть.
Показать все Свернуть

Auto Galaktika feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
вкрай потужний вплив, що супроводжується майже психоделічними переживаннями і наркотичним сп'янінням
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Galaktika feminised Ganja Seeds

Насіння конопель автоквітучого гібриду Galaktika feminised порадують садівника стійкими до захворювань і невибагливими паростками, які стрімко формують величезну і важку центральну колу, яка потребує підв'язки до кінця життєвого циклу рослини. Критичний рівень ТГК - 31% наділив штам правом відправити у довгий, майже психоделічну подорож навіть самого толерантного цінителя першокласного канабісу. Висока психоактість культури компенсується тривалим періодом дозрівання. Стрейн повністю відцвітає через 3 місяці від висадки розсади в грунт. У висоту плантація може досягати 120-130 сантиметрів.

Походження конопель Galaktika

Фемінізоване насіння конопель auto Galaktika - хрест ямайських сортів сатіви і добірних представників конопель Афганістану. Селекціонери Ganja Seeds внесли істотні корективи в основні характеристики стрейна і тепер, представлений сорт став значно врожайнішим, а імунна система готова протистояти цвілі, гнилі і різким перепадам температури.

Особливості вирощування конопель Galaktika

Елітне насіння конопель auto Galaktika feminised припаде до вподоби поціновувачам індорной і аутдорной культивації. Рослини не вибагливі до типу грунту і повністю розкривають свій потенціал в горщиках, об'ємом від 8 літрів. Використовуючи техніку SCROG, садівник зможе отримати до 500 грам чудових суцвіть, повністю облитих ароматної смолою. На вулиці гровера також чекатиме пів кілограмовий сюрприз з одного куща.

Як джерело освітлення використовують газорозрядні лампи високого тиску (Днат) від 400 Ватт.

Смак і ефект конопель Galaktika

Добре проліковані сухі суцвіття представленого штаму випромінюють насичений аромат шоколаду. Густий і приємний на смак дим робить украй потужний вплив, що супроводжується майже психоделічними переживаннями і наркотичним сп'янінням.

Медичні властивості конопель Galaktika

Сорт не відносять до медичних, але з огляду на рівень ТГК, можна з упевненістю сказати, що культура має великий знеболюючий потенціал.