Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07050
Ідеальне співвідношення кількості зібраного врожаю і якості безпосередньо ґанджі - ключова перевага даного сорту конопель. В його генетичній історії присутні штами гавайського, ямайського і афганського походження.
Показать все Свернуть

Auto Gagarin 2 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan, Hawaii
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Jamaican x Hawaiian x Afghan
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Кавовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Gagarin 2 feminised Ganja Seeds

Ідеальне співвідношення кількості зібраного врожаю і якості безпосередньо ґанджі - ключова перевага даного сорту конопель. В його генетичній історії присутні штами гавайського, ямайського і афганського походження. Для виведення стрейна також використовувалося зворотне схрещування з оригінальною індікою. Відмінне рішення для комерційної культивації, особливо в обмеженому просторі індора. У нашому інтернет-магазині замовити насіння канабісу Auto Gagarin 2 feminised не складе ніяких труднощів, вигідні умови і доставка в будь-яку точку світу.

Загальні характеристики конопель Gagarin 2

У генотипі гібрида виразно переважає індіка. Це можна спостерігати безпосередньо в процесі культивування - виражена кущиста форма. У той же час, гострі краї листя і темнуватий відтінок натякають на присутність сатіви. Цвітіння стартує приблизно до кінця другої декади після прокльовування сємки, до харвесту залишається близько шістдесяти днів. Урожайність в індорі становить 400-500 грам з квадратного метра посівної площі і на пару сотень більше у відкритому грунті. Зміст тетрагідроканнабінолу в сухій речовині реально ульотний - до 31%!

Вирощування конопель Gagarin 2

У міру дорослішання, кущик набуває акуратної симетричної структури. Нерідко листяна маса забарвлюється в фіолетові, пурпурні тони (ближче до піку зрілості). Новачкам доведеться докласти чимало зусиль, щоб добитися хорошого результату. Досвідченим гроверам настійно рекомендуємо застосувати будь-який з доступних методів тренувань (LST, SCRoG або фімінг). Це дозволить фактично подвоїти підсумковий обсяг шишок. Будьте вкрай обережні з внесенням добрив на цвітінні. Культура добре себе демонструє в гідропонних системах.

Медичне застосування конопель Gagarin 2

Марихуана в лікувальних цілях ефективно протистоїть безсонню, стресам, панічним атакам. Частково екстракти допомагають боротися з болем, знімають запалення.

Смак і ефект конопель Gagarin 2

Якісні сушка і проліковка дадуть можливість відчути яскраві смакоароматичні відтінки шоколаду з какао. Вплив на курця розслаблюючий, заспокійливий, налаштовує на споглядання, неспішний розумовий процес.