Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1730
Невибагливий у догляді і максимально захищений від шкідників гібрид, все частіше привертає увагу садівників. І якщо ви ще не прийняли рішення замовити насіння конопель, зробіть це прямо зараз.
Показать все Свернуть

Auto Fruit feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowryder#1 x Dinafem #1 x Grapefruit
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
при підвищеній вологості стрейн боїться цвілі
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
психоактивна і седативна дія
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Fruit feminised Ganja Seeds

Складний крос трьох абсолютно різних штамів виконали брідери Ganja Seeds, підсумком якого стало виведення абсолютно нового гібрида з чудовими властивостями. Стрейни Lowryder # 1, Dinafem # 1 а також Grapefruit - фактичні батьки новинки. Сідбанку не довелося навіть особливо рекламувати продукт, щоб гроверам захотілося купити насіння конопель цього сорту. Слава буквально йшла попереду самої марихуани і сьогодні автофемінізоване «чудо» активно культивується коноплярами в різних куточках планети.

Загальні характеристики конопель Fruit

Важлива особливість штаму - інтенсивна вегетація. Півтора місяці необхідно для того, щоб з «горіха» виросла доросла рослина висотою близько півтора метри. Звичайно, в індорі цей показник дещо нижчий. Період цвітіння коливається в межах п'ятдесяти-шістдесяти днів. Фактично, кінець дев'ятого тижня можна визначити, як дні збору врожаю. Під час висадки не пізніше середини весни, дати харвесту припадають на перші числа жовтня. 300-500 грам з кожного метра квадратного засіяної ділянки - реальна кількість. Частка ТГК ніколи не опускається нижче 15,5%, при середньому рівні каннабідіола.

Вирощування конопель Fruit

Невибагливий у догляді і максимально захищений від шкідників гібрид все частіше привертає увагу садівників. І якщо ви ще не прийняли рішення замовити насіння конопель, зробіть це прямо зараз. Індічна зовнішність рослин настільки очевидна, що навіть не вимагає додаткового генетичного підтвердження фенотипу. Поряд з таким достоїнствами, стрейн боїться різних видів цвілі. Але ця проблема вирішується простими діями. Наприклад, в індорі досить вийти на світловий режим 20/4. Fruit не страшні холоди, але може нашкодити дефіцит світла.

Медичне застосування конопель Fruit

Марихуана - прекрасний інструмент в боротьбі за якість сну і стабільність апетиту. Представлений стрейн добре виконує роботу по усуненню болю.

Аромат і ефект конопель Fruit

Шишкам властивий ненав'язливий і м'який аромат, з явно вираженими фруктовими тонами і доповненням з суміші карамелізованого цукру з медом. У процесі куріння композиція доповниться більш контрастним грейпфрутовим присмаком. Але курять суцвіття, в першу чергу, не через смак, а психоактивний і седативний вплив. Незважаючи на вбивчу індіку, сатіва згладжує міць і надає розслабленню надзвичайну легкість.