Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1729
У дорослих рослин непропорційно великі суцвіття, що відразу ж впадає в очі. Перші ознаки того, що у ваших кущів будуть величезні шишки, проявляться через пару тижнів після проростання «горішків». До кінця третього тижня починається цвітіння, яке завершує цикл до 65-70 дня.
Показать все Свернуть

Auto Fastberry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Blueberry x Canadian
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
через кілька затяжок ви не зможете сконцентруватися на смаку, повністю зосередившись на приємному запамороченні і ейфорії
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорія
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Fastberry feminised Ganja Seeds

Крос відразу декількох представників лінійки Blueberry з канадським ruderalis привів до народження нової зірки на ринку лікувальної марихуани. Автоквітуче фемінізоване якісне насіння конопель здатне радувати гровера будь-якого рівня підготовки, обдаровуючи шикарним смолянистим урожаєм. Селекціонери сідбанка Ganja Seeds виконали чималу роботу, щоб по-справжньому здивувати навіть найдосвідченіших коноплярів, які зможуть замовити насіння конопель в будь-який час дня і ночі в нашому магазині.

Общие характеристики конопли Fastberry

Праця брідерів не могла пройти повз увагу гроверів. У дорослих рослин непропорційно великі суцвіття, що відразу ж впадає в очі. Перші ознаки того, що у ваших кущів будуть величезні шишки, проявляться через пару тижнів після проростання «горішків». До кінця третього тижня починається цвітіння, яке завершує цикл до 65-70 дня. У цей час можна приступати до збору врожаю або трохи почекати, поки рослини досягнуть піку зрілості. Непоказна висота (не більше 80 сантиметрів) з лишком компенсується кількістю гілок і шишок. Один канабіс з легкістю принесе вам до 250 грам в аутдорі і не менше 50 г в закритому просторі. Лендрейс містить близько 18% ТГК і близько 1% КБД.

Вирощування конопель Fastberry

У стрейна немає потреби в посиленому підживленні, тому з добривами слід бути вкрай обережними. Некоректне внесення підживлення в підсумку вплине на ароматні якості хеша. Для культивації в закритому просторі відмінно підійдуть семилітрові горщики. Якщо ви відчуваєте брак часу для інтенсивного догляду за своїми «улюбленицями», то представлений штам це оптимальне рішення проблеми.

Медичне застосування конопель Fastberry

Для боротьби з порушеннями в роботі нервової системи, протистояння нудоті і проблем зі сном, кращого рішення з усіх можливих просто не знайти. Гібрид позбавить вас від больових відчуттів і спазмів м'язів, а також усуне депресію і мігрень.

Аромат і ефект конопель Fastberry

Насичений чорничний, з фруктовими нотками аромат, стає ледь більш поміркованим в процесі куріння. Всього через кілька затяжок ви не зможете сконцентруватися на смаку, повністю зосередившись на приємному запамороченні і ейфорії.