Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1728
Незважаючи на невелику висоту (від 40 до 90 сантиметрів), дорослі рослини мають дуже щільну гіллясту структуру, і у відкритому грунті з одного примірника ви легко візьмете свої 50-70 грам забійного хеша. В індорі вага дорівнює до 450-500 гр сухої речовини з квадратного метра посівної площі.
Показать все Свернуть

Auto Fast Bud feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
NYC Diesel
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
сорт з прекрасною продуктивністю великих шишок, покритих ароматною смолою
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
поступово охоплює все тіло і мозок
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Fast Bud feminised Ganja Seeds

Складна генетика автоквітучого фемінізованого гібрида третього покоління стала можливою завдяки кросу базового Fast Bud з мексиканською і каліфорнійською сатівоюа. Селекціонери банку насіння Ganja Seeds постаралися на славу і видали продукт, з яким важко змагатися за багатьма ключовими показниками. Купити якісне насіння конопель в нашому магазині можна в кілька кліків мишкою!

Загальні характеристики конопель Fast Bud

Незважаючи на невелику висоту (від 40 до 90 сантиметрів), дорослі рослини мають дуже щільну гіллясту структуру, і у відкритому грунті з одного примірника ви легко візьмете свої 50-70 грам забійного хеша. В індорі вага дорівнює до 450-500 гр сухої речовини з квадратного метра посівної площі. Примітно, що стрейн популярний не тільки швидким цвітінням, але і високим вмістом ТГК (16-18%) і КБД (0,8%). На п'ятому тижні у рослини починають формуватися суцвіття, а до кінця сьомого рослинники приступають до збору врожаю.

Вирощування конопель Fast Bud

Вегетативна фаза вкрай коротка, а саме цвітіння протікає дуже інтенсивно незалежно від світлового режиму та обраного методу гровінга. Особливо хороші результати дає техніка SCROG. У процесі визрівання канабіс відрізняється різкою пахучістю, тому система фільтрації повітря необхідна надійна.

З урахуванням невисоких вимог до догляду, Fast Bud представляє інтерес не тільки для ботаніків з великим досвідом, але і абсолютних дебютантів. Кущам не потрібне спеціальне підживлення і лікування. Вони захищені на генетичному рівні від більшості грибкових захворювань і всіляких паразитів. Штам адаптований під культивацію в домашній оранжереї і на вулиці, а також гроубоксі і з використанням гідропонних установок.

Медичне застосування конопель Fast Bud

Відмінне співвідношення індіки і сатіви допоможе при таких недугах як тривога, стрес і занепокоєння, відсутність апетиту і безсоння.

Аромат і ефект конопель Fast Bud

Крім тонких нот нафтопродуктів, аромат доповнюється ягідним поєднанням смородини і чорниці, а також приємним солодкуватим відтінком з кислинкою. Кожна затяжка не б'є потужно, а поступово охоплює все тіло і мозок.