Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06574
Фемінізоване насіння конопель Auto Fast Bud # 2 від селекціонерів сідбанка Ganja Seeds - чудовий посадковий матеріал, адаптований для відкритого грунту, тепличних умов та індора.
Показать все Свернуть

Auto Fast Bud #2 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
New York City Diesel
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
ейфорія
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Fast Bud #2 feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Auto Fast Bud # 2 від селекціонерів сідбанка Ganja Seeds - чудовий посадковий матеріал, адаптований для відкритого грунту, тепличних умов та індора. Якщо початківець садівник сумнівається, яке насіння конопель замовити для першого грову, то цей гібрид - найкраще рішення. Компактного розміру кущі пробачать більшість помилок, які допускають новачки, і гарантовано порадують гідним урожаєм смолистих суцвіть навіть в далеких від ідеальних умовах вирощування. Мінімальний аромат під час активної фази цвітіння не притягне уваги цікавих сусідів і забезпечить спокійний гров без зайвої тривоги.

Повний життєвий цикл представленої культури становить всього 7-9 тижнів, а висота рослин рідко перевищує 70-90 сантиметрів. Такі габарити дозволяють легко замаскувати плантацію серед чагарників і трави в умовах відкритого грунту.

У генотипі Стрейна домінує сатіва. Концентрація тетрагідроканнабінола в сухій речовині досягає 17%

Походження конопель Fast Bud # 2

Елітне насіння конопель Auto Fast Bud # 2 feminised отримане селекціонерами на основі знаменитої генетики NYC Diesel. Одержаний Стрейн вразив генетиків не тільки високим урожаєм і невибагливістю. Високий вміст КБД дозволяє застосовувати цей сорт в медичних цілях для лікування цілого ряду захворювань.

Особливості вирощування конопель Fast Bud # 2

Auto Fast Bud # 2 feminised не потребує до себе зайвої уваги з боку садівника. Міцні і життєздатні сходи вже на третьому тижні життєвого циклу почнуть цвісти і формувати велику кількість зав'язей суцвіть. У цей період можна починати вносити добрива. Замочені горіхи можна висаджувати у великі горщики від 7 літрів. У ємностях 15-20 літрів можна виростити справжнього монстра з великими шишками, які доведеться підв'язувати ближче до харвесту.

Оптимальне освітлення на весь цикл культивації - від 250-400 Вт (ЕСЛ, Днат або ЛЕД). Якщо планується вирощування кількох кущів в гроубоксі, то можна застосувати техніку SCROG або LST. Урожайність з кожного метра квадратного становить до 500 грам сухих бутонів. Пахощі стають сильними тільки в останні дні життя растіхи і нагадують ягідний коктейль.

Довідка! Вносячи добрива, слід суворо дотримуватися таблиці виробника пам'ятаючи золоте правило досвідчених ботаніків: «Краще не догодувати кущ, ніж перегодувати його».

Представлена культура розкриє свій потенціал не тільки в грунті, а й в кокосі. На гідропонній установці конопляр досягне найкращих результатів.

Аромат і ефект конопель Fast Bud # 2

Чудовий аромат лимонів і фруктів невидимим серпанком огорне все приміщення, де буде подрібнена пролікована шишка представленого Стрейну марихуани. М'яке розслаблення розіллється по всьому тілу ще до того, як затриманий в легенях дим вирветься назовні. Ефект більше тілесний, але ясність думок і легка ейфорія також стануть супутниками по гавані умиротворення.

Медичне застосування конопель Fast Bud # 2

Високий цілющий потенціал цього автоквітучого штаму канабісу дає можливість призначати екстракти культури пацієнтам, які страждають на мігрень, безсоння, підвищену дратівливість і депресію. Гібрид має заспокійливий вплив на ЦНС, знижує частоту панічних атак і допомагає підняти життєвий тонус.