Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12380
Auto Elektra feminised - справжня легенда, яка вже встигла завоювати серця багатьох гроверів планети. Штам упевнено протистоїть цвілі і володіє винятковим імунітетом до перепадів температур.
Показать все Свернуть

Auto Elektra feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Colombia, Lowryder, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder x Colombian x White Widow
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Крім седативної і заспокійливої дії має величезний медичний потенціал
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і містичний, який супроводжується піднесеним ейфоричним злетом
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Auto Elektra feminised GanjaVIP Seeds

Auto Elektra feminised - справжня легенда, яка вже встигла завоювати серця багатьох гроверів планети. Сорт був неодноразово протестований селекціонерами і тисячами гроверами по всій землі і показав прекрасні результати як в умовах аутдору, так і в домашніх оранжереях. Штам упевнено протистоїть цвілі і володіє винятковим імунітетом до перепадів температур. Під час цвітіння випромінює прекрасний цитрусовий аромат, який доведеться маскувати при вирощуванні в індорі.

З насіння конопель Elektra виростає значний кущ, що має пишну центральну колу і міцні вузлуваті бічні гілки. До кінця цвітіння він абсолютно весь покривається трихоми, які іскрять на сонці немов мільйони електричних імпульсів.

В умовах індора кущ Електра не перевищує 70-ти сантиметрової висоти, що робить його прекрасним сортом для "тихого грова". Незважаючи на свої скромні розміри може здивувати турботливого гровера 150 грамами смолистих шишок з нокаутуючим ефектом.

Якщо і говорити про заслуги Elektra, то можна виділити скромний список його достоїнств:

 • ТГК - 20%;
 • Рослина ставитися до низькорослих сортів канабісу і не перевищує 100 см у висоту;
 • Високоврожайний автоквітучий сорт;
 • Стійкий імунітет до цвілі і грибків;
 • Насичений смаковий букет;
 • Невибагливий і стійкий до температурних перепадів;
 • По-справжньому медичний сорт.

Індичні коріння подарували Auto Elektra feminised щільні і важкі шишки, а сатівна складова відображена в ейфорічному "хай" при вживанні.

Особливості вирощування конопель Elektra

Auto Elektra feminised прекрасно підходить для культивації як у відкритому грунті, так і в домашніх умовах. Регулярний полив, вентиляція і 250 ват Днат допоможуть рослині розкрити свій потенціал, а любителі енергозберігаючих ламп будуть здивовані результатом навіть при 100-150 ват ЕСЛ.

Auto Elektra feminised не зажадає від гровера додаткових добрив і підгодівлі. Кропітка праця селекціонерів дозволила отримати стабільний гібрид, який порадує відмінним врожаєм навіть без стимуляторів і хімічних добрив. Через 70 днів від перших сходів настане довгоочікуваний харвест.

У Elektra добре розвинена коренева система, щоб зняти максимальний врожай шишок будуть потрібні 10-15 літрові горщики. Для грунтової суміші можна скористатися наступним рецептом:

На 10 літровий горщик:

 • 2 літри вермикуліту;
 • 2 літри кокосового грунту;
 • 1 \ 2 чашки доломітового вапна;
 • 1 \ 2 літра гумусу;
 • 5 літрів покупного почвогрунта з показниками мікроелементів 20:20:20.

Auto Elektra feminised відмінно піддається тренуванням і підходить для культивації технікою SCROG. Якщо гровер все ж віддасть перевагу підгодовувати рослину, то починати це робити варто лише на 40-ом дні життя куща.

Смакові якості і ефект конопель Elektra

Auto Elektra feminised володіє винятковим смаком і ароматом. Дим шишок наповнений цитрусовими нотками з легким відтінком мускусу. Гармонійне поєднання індічних і сатівних генів дозволить гурману злетіти на позитивному "хай" до самих зірок і плавно спуститися вниз занурюючись в стоун. Рівень ТГК в 20% довго протримається в стані блаженства, а в самому кінці дозволить зануритися в тиху гавань безтурботного сну.

Auto Elektra feminised відноситься до містичних сортів конопель. Вона прекрасно підходить для вживання в вечірній час.

Довідка! Вживання Elektra не викличе прискореного серцебиття, а також дестабілізуючою активності. Такі характеристики роблять сорт відмінним засобом для зняття м'язових і ментальних затискачів.

Сорт має великий медичний потенціал і рекомендований людям, що страждають від нав'язливих думок і панічних атак. Auto Elektra feminised відмінно усуває різні типи болю і допомагає вийти з депресії.